Miliardy z KPO

Miliardy z KPO

Miliardy z KPO dla Polski coraz bliżej, sądownictwo w naszym kraju ma być bardziej niezależne a nie z jakąś dyscyplinarna izba. Wiadomo że jeżeli jest np. sędzia skorumpowany. To trzeba by go dyscyplinować, ale jeżeli będą dyscyplinować politycy to może wyjść niezły bajzel.

Są chęci Polskiego Rządu do współpracy z Unia Europejska i to mnie cieszy. Czasami pisałem że kłótnia z Niemcami, USA itp. To w złą stronę kierunek. Dzięki NATO i UE jest nam dobrze. Fajnie że Polska nie szuka problemów ale rozwiązań.

Wiadomo że Niemcy trochę Rządza i chcą trochę lepiej dla siebie, ale przecież teoretycznie chcą dobrego lepszego, czystszego, Świata dla wszystkich. Prąd z odnawialnych źródeł. Brak wojen o surowce, czyste powietrze i mądrość.

„Miliardy z KPO bliżej? Jest dokument niezbędny dla wypłaty pieniędzy.

Komisja Europejska przyjęła tzw. ustalenia operacyjne związane z polskim KPO. Jest to dwustronna umowa techniczna, która musi być jeszcze podpisana przez Polskę i KE. To dokument niezbędny, by uruchomić wypłaty z polskiego KPO.”

Miliardy z KP bliżej? Jest dokument niezbędny dla wypłaty pieniędzy – Money.pl

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide