Liroy THE LEGEND

Liroy THE LEGEND, w kwietniu ukaże się dokument o Piotrze. Ciekawe, że Liroy jeszcze go nie widział; przypuszczam, że będzie to hit. Nokturny Chopina są interesujące, nigdy bym nie pomyślał, że mogą go tak fascynować.

Zapalenie płuc i dalej grane koncerty przez Piotrka, to pokazuje niesamowitą zajawkę. Jak coś się lubi roić to można się poświęcić, teraz młodzi raperzy grają z podkładów. Na wywiadzie u „Patryk Rodak”LIROY @liroyPolska JA SOBIE NIE WYOBRAŻAM DNIA BEZ RAPU Festival THE LEGEND rozmawiał Patryk Rodak”, Liroy został zapytany co on na to, jak teraz się gra koncerty. Piotr wspominał OSTR który stracił płuca, sam Liroy grał na krawędzi śmierci. Powiedział że zdrowie najważniejsze, nie przeszkadza mu to.

Dzięki wywiadowi odkryłem wiele interesujących faktów, na przykład to, że Kaliber 44 wysłał Piotrkowi demo swojej płyty. Zaproponowali mu również występy jako support przed ich koncertami, a Borixon zaczynał wtedy jako siedemnastolatek. Od pierwszej płyty Scyzoryk Liroya byłem zachwycony, a potem odkryłem, że były inne jego dzieła przed nią. Od tego czasu moje zainteresowanie trwa do dziś. Kiedyś znałem wszystko, co się ukazywało, ale teraz jest to niemożliwe, ponieważ jest tego zbyt wiele.

Mój nauczyciel, niczym Bruce Lee, będzie studiował fizykę kwantową. Liroy chce udowodnić dzieciom, że można osiągnąć więcej niż tylko wykształcenie techniczne. Nawet mnie naszła ochota, aby pójść na jakieś wykłady wieczorowe, bo podnoszenie jakości umysłu jest równie ważne, jak dbanie o zdrowie. Inwestowanie w siebie to najlepsza inwestycja, bo czas mamy tylko ograniczony.

Liroy – wybory – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Poseł Liroy Marzec ogłosił swoją kandydaturę na niezależnego kandydata na prezydenta Kielc. Oprócz wsparcia swojego elektoratu, otrzymał również poparcie od partii Janusza Korwina Mikke. Badania wskazują, że Marzec ma szanse przejść do drugiej tury wyborów prezydenckich, choć jego możliwości zwycięstwa są zdecydowanie mniejsze niż u polityka Platformy Obywatelskiej. Wiele zależy jednak od mobilizacji jego wyborców.

Liroy THE LEGEND