Lepsi ludzie

Lepsi ludzie

Lepsi ludzie – Andrzej Dragan – „Komputer kwantowy i kury przyszłości”, słuchałem i oglądałem z ciekawością. Dużo mówiło się o przyszłości i komputerach kwantowych które np. bez trudu złamią obecne zabezpieczenia . I będzie trzeba przekształcić cały Internet.

Po obejrzeniu i wysłuchaniu na. YouTube postanowem dać komentarz, że komputery kwantowe już są i można kupić taki sprzęt. Większość rozmowy była o przyszłości że może kiedyś będą komputery kwantowe.

Niestety mój komentarz został usunięty więc tutaj trochę oświecę prowadzących i ludzi którzy tego słuchali. Komputery kwantowe to nie może w przyszłości ale już dziś. Wystarczy perę set tysięcy i już można mieć niesamowitą moc obliczeniową, która może np. ożywić sztuczną inteligencje.

Lepsi ludzie


Firma SpinQ, po wielu latach badań i prototypowania, przedstawiła ofertę sprzedaży trzech komputerów kwantowych dla celów edukacyjnych. Sprzęt ma za zadanie pokazać, jak można zaprogramować i uruchomić obwody kwantowe. W tym artykule przyjrzymy się tym osobliwym jednostkom.

Komputery kwantowe są gałęzią technologii, która w najbliższych latach istotnie wpłynie na nasz rozwój. Niestety, te badania wymagają bardzo drogiego, skomplikowanego i dużego sprzętu. W związku z tym rozwój w dziedzinie obliczeń kwantowych jest stosunkowo powolny. Są natomiast firmy tj. japońska Switch-Science i (wspomniana powyżej) chińska. SpinQ, które szukają możliwości udostępnienia technologii kwantowej dla szerszego grona zainteresowanych.

SpinQ wprowadza do sprzedaży przenośne komputery kwantowe (benchmark.pl)

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide