Kryzys 23

Kryzys 23, za oknem zimna noc. W pokoju słoneczny dzień. Nagłówki gazet „Fiasko ! pieniędzy dla Polski nie będzie” :). Budżet UE nie został dogadany za pierwszym podejściem, ale tak zazwyczaj się dzieje i patrząc na statystyki to normalne. Z drugiej strony patrząc to skoro jest kryzys i trzeba oszczędzać, to może lepiej zacisnąć pasa niż się jeszcze bardziej zadłużać.

Z innej strony, kryzys jest już bardzo długo i może w ogóle się nie skończyć 🙂 Jak dla mnie idealnym rozwiązaniem było by zrobić tak, by nie wydać więcej niż będzie zarobione 🙂 Zaczyna się mówić o tym że UE przestaje być solidarna, każde państwo same lub w grupie innych walczy by było dobrze dla niego. Doświadczyliśmy tego niedawno można powiedzieć na własnej skórze, jak różne wpływy chciały zablokować wydobywanie u nas gazu z łupków, to co dla nas dobre nie koniecznie dla innych zwłaszcza tych od których kupujemy.

Kryzys 23.

Różnie to bywa ale myślę że zdrowy rozsądek zwycięży i UE się nie rozpadnie 🙂 można spojrzeć też ze strony takiej że lepiej negocjować, niż się nawzajem bombardować. Zmieniam temat, teraz o bombardowaniu ale kosza zawieszonego na 3,05 metra, pamiętacie kto grał z numerem 23.

13.03.2018 –  „Gram w koszykówkę, ponieważ kocham to robić. To, że dostaję za to pieniądze, to po prostu szczęśliwy przypadek.”

„Jeśli idolami moich dzieci mają być inni gracze, proszę bardzo. Byle tylko nie farbowały włosów na czerwono.”

„Nie chodzi o kasę. Nie chodzi o sławę. Po prostu potrzebuję rywalizacji. To ona pcha mnie przez życie…”

„Dzięki talentowi możesz wygrywać spotkania, ale to inteligencja i gra zespołowa sprawia, że wygrywa się mistrzostwa.”

„Wystawiony język to mój specjalny wkład w rozwój tej gry. Nigdy wcześniej nie widziałeś niczego podobnego i prawdopodobnie nigdy już nie zobaczysz.”

„Nie bierz do siebie tego, co inni o Tobie mówią. Szczególnie, kiedy zamiast pomagać – zniechęcają. Tylko Ty wiesz na co naprawdę Cię stać! Słowa innych weź pod uwagę jako informację zwrotną, ale nigdy bierz ich za stan faktyczny tego, jaki jesteś.”

„Nie trafiłem ponad 9000 rzutów w mojej karierze. Przegrałem prawie 300 gier. 26 razy nie trafiłem decydujących piłek w meczu. Ponosiłem porażki raz po raz przez całe moje życie. I właśnie dlatego osiągnąłem sukces.”

2 komentarze do “Kryzys 23”

  1. Thanks , I’ve just been searching for information about this subject for a while and yours is the greatest I’ve found out till now. However, what in regards to the conclusion? Are you positive in regards to the supply?

Możliwość komentowania została wyłączona.