Kredyt 0 procent

Kredyt 0 procent

Kredyt 0 procent to nowy sposób na kampanie wyborczą, która chyba ruszyła pełną parą. Partia PO czyli Donald Tusk, zaproponowali kredyt 0 procent. Może teraz odpowiedź z drugiej strony PiS będzie taka, że Mieszkania będą rozdawane za darmo.

Może w ciągu 4 lat ktoś się zobowiąże do wybudowania miliona mieszkań. A może by iść z duchem czasu. Będą to domu modułowe samowystarczalne energetycznie.

Lub chociaż bloki ale z przyszłości, w której nie ma pobierania opłat za np. prąd. Ogrzewanie czy paliwo do auta.

Kiedyś myślałem że wadą polityków jest głoszenie obietnic i ich nie spełnianie, nawet nie raz o tym pisałem tutaj z dekadę temu. Teraz myślę inaczej, przecież oni mogą spełnić te obietnice i dać 0 procent kredytu na mieszkania.

Podwyższą sobie np. marżę na prądzie czy gazie i jeszcze państwo na tym zarobi.


„Kredyt 0 procent na zakup pierwszego mieszkania i dopłaty do najmu w kwocie 600 zł – to propozycje Platformy Obywatelskiej, które na spotkaniu z mieszkańcami Pabianic przedstawił szef partii Donald Tusk. – To polityka, która spowoduje, że rzeczywiście mieszkanie będzie prawem, a nie towarem – mówił.”

„Tusk, prezentując założenia propozycji mieszkaniowej swojej partii, stwierdził, że to „krok do normalności”. – Będziemy proponowali kredyt 0 procent dla ludzi do 45. roku życia, którzy będą kupowali swoje pierwsze mieszkanie – poinformował. Zwrócił też uwagę, że obecnie ci, którzy otrzymali kredyt hipoteczny, spłacają głównie odsetki.”

Tusk: kredyt zero procent na pierwsze mieszkanie – Money.pl

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide