Imigranci oblegają UE

Imigranci oblegają UE. Imigranci oblegają Węgry, chcą się przedostać do Niemiec i Wiednia. Austria panikuje i chce by każde państwo UE przyjęło tą samą ilość uchodźców. (Są plany by wprowadzić kary finansowe dla krajów które nie chcą przyjąć Imigrantów, tyle co inni już przyjęli). Polscy pracodawcy napalają się na obcokrajowców pracowników. Liczą na tanią siłę roboczą, jednak zapominają że Polacy dobrze pracują jak się im odpowiednio zapłaci. Do tego stawki są u nas tak wyśrubowane że nasz kraj to raczej przystanek dla Imigrantów na drodze ku zachodowi.

Imigranci zdjęcia

No chyba że zaoferuje się im godziwe warunki, na które u nas nie wszyscy rodacy mogą liczyć… i to jest chyba jedyne moje ale do tego przemieszczania się ludzi na masową skalę, rozumiem gdyby np. przyjechali i konkurowali na równych zasadach, są faworyzowani przez państwo (czyli wszyscy się na to składamy) by mieli dobrze, może gdy to nie będzie trwać wiecznie to nie będzie takie złe, ale u nas jest biurokratyczna patologia więc już teraz to źle widzę, do tego rosnąca liczba Imigrantów pewnie pogorszy sprawę …

Rozumiem że trzeba ludziom pomagać. Jeżeli będą mieli z nami równe szanse i po nauczeniu języka się usamodzielnią to ok, pasi. Nie mam nic przeciwko, chcę pomóc, i nie dziwie się im że uciekają. Z kraju w którym jest piekło na ziemi.

Imigranci oblegają UE.