Political fiction – Imigranci atakują Europe 2015

Political fiction. Dubaj płaci pod stołem Merkel by jak najwięcej biednych Muzułmanów trafiło do Europy. Ciekawe co będzie jak zrozumieją że połowa świata chciała by się wprowadzić do Niemiec. Rzeczywiście fajnie tam jest potwierdzam i sam się zastanawiam nad przeprowadzką. W Polsce festiwal obietnic wyborczych „o ile będą na to pieniądze w budżecie?”. Wszyscy mówią że chcą podnieść płacę minimalną (oczywiście po wyborach jak wygrają nie teraz :). Pewnie dla tego że w końcu dotarło jak jest u nas do dupy (nawet ludzie co uciekają przed wojną nie chcą tutaj zostać). No chyba że się ich dobrze potraktuje, nie rzadko lepiej niż swoich obywateli. Ja rozumiem Imigrantów i ich historie, trąbi się dużo o solidarności itp. zrozumcie też ludzi w Polsce oni nie są źli. Tylko politycy chcą zaoferować więcej Imigrantom niż ludziom w kraju i to jest trochę nie tak.

Świat

Parę dni temu słyszałem w. PR1 polityka który mówił mniej więcej tak ” jak nie przyjmiemy imigrantów to nie będzie w cale emerytur ! Nie będzie miał kto na nas pracować ! ” Oczywiście system emerytalny jest do dupy. (ZUS), więc może go zmienić by każdy odkładał na siebie ????? Jak dla mnie oczywiste jest to że taki kraj będzie się wyludniał, i będzie coraz mniej ludzi którzy na niego robią, bo tych co od niego dostają to przybywa w szybkim tępię. Jak Ja mam pracować i nie mieć emerytury lub jakieś grosze, to wybaczcie politycy zmykam z tego chorego kraju jak najszybciej jak miliony innych.

Prezydent Duda na wycieczce w Anglii. Powiedział rodakom by nie wracali do kraju bo jest u nas tragedia. Nie lubię PiS … ale tutaj prezydent plusuje, jest szczery nie tak jak rząd. Tuska który zrobił stronę powroty.pl i zachęcał rodaków do wracania z np. Anglii. (Chciał by wrócili z Funtami i wydawali w sklepach bo tragedia z długami) oszukał ludzi że jest jakaś zielona wyspa. Mówił że jest u nas super niektórzy wrócili i się zdziwili… coraz gorzej.

Pani Kopacz grzmi że źle o kraju mówi Prezydent i inwestorzy nie przyjadą. Pani premier jak coś budować to na porządnych fundamentach a nie na jakąś ścieme ściągać inwestorów do polski że niby jest dobrze. Jak będzie dobrze to sami przyjadą. „Nie szukajmy inwestorów z innych państw, zróbmy dobre warunki dla naszych przedsiębiorców a Ci z zagranicy sami przyjdą.

Polska piękny kraj jak się słucha tych przedwyborczych obietnic. Ja już nie łykam tego kitu… PO miało 8 lat, podwyższało podatki i sprzedawało co się da, zadłużyło kraj i ogólnie na minus. PiS to w ogóle paranoja już rządzili z Lepperem i Giertychem (pakt stabilizacyjny), sami podali się do dymisji po dwóch latach.

Ja stawiam na kogoś nowego, prezydent mi się podoba że szczery, choć pewnie trochę tak robi by pokazać że PO rządziło długo i jest lipa więc rodacy wiedzcie że nie ma po co wracać, mam na myśli ostatnie wydarzenia Prezydenta na pogawędce z rodakami w Anglii.

Tyle razy kłamały molochy polityczne że powinno się ich pozamykać, (serio) wiem że to na razie niemożliwe ale może kiedyś się ich przynajmniej yyy 🙂 każdy w pracy bierze jakaś odpowiedzialność za czyny ale politycy mogą rujnować całe kraje, wypowiadać wojny i oszukiwać, spoko układ … nie czują się winni, mało można im zrobić i mają bardzo krótką pamięć.

„Political fiction – jest rodzajem fikcji, która zajmuje się polityką. Fikcja polityczna często stosuje opowiadania, by dostarczyć komentarza o politycznych wydarzeniach, systemach i teoriach. Często bezpośrednio ocenia istniejące społeczeństwo albo… przedstawia alternatywę, na czasami fantastyczną, rzeczywistość.”

Ludzie

Moja nowa kategoria Politycal fiction. Islam bierze Katolików przez „zasiedlenie” ? pytam, kiedy ludzkość i media się ockną że nie ma żadnego boga ? czy to takie trudne… szczery świat jest potrzebny a nie ciągłe okłamywanie mas dla korzyści …

Trochę mało było tej fantastyki ale myślę że z czasem się wyrobie.

Czas przejąć się całym światem i być za niego odpowiedzialnym, (dla wspólnego dobra ludzi na niebieskiej planecie)

Miało być fantastycznie ale inaczej się słowa ułożyły i nie chce mi się robić z tym porządku, niech leci w net by roboty internetowe miały co indeksować.

Political fiction

USA FOR AFRICA – We Are The World.

Grzegorz Markowski ” Powiedz czy jest Raj ”