Hulajnogi w Zawierciu

Hulajnogi w Zawierciu na minuty. Miasto dostrzega popularność elektrycznych pojazdów, i myśli że 100 nowych hulajnóg zmieni przyzwyczajenia przemieszczania się po czasami zatłoczonych drogach. Testowałem hulajnogi poprzedniej firmy co próbowała wejść na Zawierciański rynek, chyba nie udało się albo przerwa zimowa.

Myślę że Firma. TIER utopi swoje lub miasta pieniądze, bo nie wiem kto to sponsoruje i nawet nie chce mi się szukać takich informacji. Jeździłem trochę i z doświadczenia wiem że koszt około 25 złoty to minimum, by trochę pojeździć. W momencie kiedy można kupić jakąś prostą hulajnogę za. 1000 złoty, nie wierzę by ludzie byli tak głupi i korzystali z wynajętych elektryków.

Rozumiem przejechać się raz na jakiś czas, ale często płacić za wynajem zamiast kupić swoją to bez sensu. To coś takiego jak wynajmowanie mieszkania długimi latami, gdy można zamiast płacić komuś za wynajem spłacać swój kredyt hipoteczny. Podobnie można zrobić z hulajnogą, jeżeli kogoś nie stać na 1000 złoty to bierze kredyt, płaci co miesiąc. 50 złoty i jeździ do oporu. Można wypożyczać i 50 złoty wydawać co parę dni ale wątpię by ktoś się na to nabrał.

Nie wydaje mi się by te hulajnogi się zwróciły i zaczęły na siebie zarabiać, wynajmując przez sezon zapłacimy tyle co nasza własna. Ale może się mylę, kiedyś się okaże.

Hulajnogi w Zawierciu.


zawiercie.naszemiasto.pl pisze:

Hulajnogi elektryczne cieszą się ogromną popularnością. Od kilku miesięcy, także mieszkańcy Zawiercia mogą z nich korzystać, za sprawą firmy blinkee. Od jutra, 20 listopada, na ulicach Zawiercia pojawi się 100 nowoczesnych hulajnóg elektrycznych firmy TIER, które zadebiutują w Zawierciu. Jak zapewnia firma, hulajnogi mogą także służyć do przejazdu krótkich dystansów także w dni, gdzie pogoda nie sprzyja spacerom.

  • Wraz z e-hulajnogami TIER do Zawiercia trafia w pełni zrównoważona, zupełnie nowa jakość mikromobilności. Od 20 listopada 100 neutralnych klimatycznie pojazdów pomoże zmienić lokalną mobilność na dobre, a jednocześnie zapewni jedną z najbezpieczniejszych form transportu w mieście szczególnie w czasie zapotrzebowania na dystans społeczny. Już na starcie operator obiecuje najlepsze doświadczenia oraz przypomina o zasadach odpowiedzialnej jazdy i parkowania – informuje firma TIER.

1 komentarz do “Hulajnogi w Zawierciu”

  1. Miasto Zawiercie zamiast chwalić się nową firmą która wynajmuje hulajnogi, powinno zainwestować w szybkie ładowarki do tych pojazdów i namawiać mieszkańców do kupna swojego pierwszego elektryka. Jeździć wynajętymi kiedy po jednym sezonie zwraca się swoja kupiona hulajnoga, to namawianie do idiotyzmu ^ ^,

Możliwość komentowania została wyłączona.