Elon Musk uważa że nas ludzi jest mało.

Elon Musk w o2, gazeta biznes się dziwi że jak to przecież ludzi jest coraz więcej ? Co ten Elon MUsk rozmawia czy od tych wszczepów, mu mózg wyparował ? Elon bardzo dobrze zna się na sile swojego słowa, w końcu jest jednym z najmądrzejszych ludzi, że tak się wyrażę dyplomatycznie. Bo subiektywnie dla mnie to on jest, obecnie najmądrzejszym człowiekiem na ziemi.

Ale wracając do tematu myślę że, Miliarder Musk ma na myśli że ludzi mądrych ubywa, a np. szybko przybywa ludzi innych. Nie koniecznie dających kopa w naukę i pchaniu tej Ziemi do przodu na inny poziom, przez epokę do przynajmniej ery kosmicznej. Dużo jest źródeł które specjalnie ogłupiają by wykorzystać masy ludzi, coraz mniej tych którzy są szczerzy i prawdziwi.

Ubywa ludzi co stwierdzą oczywisty fakt że np. jesteśmy kosmitami, jak to ostatnio ładnie Waldemar Kasta WYTŁUMACZYŁ 🙂 Mistrz.

Tak na serio nie wiem co Mega Mózg miał na myśli, ale mam przeczucie że jest mądrych ideowców coraz mniej. Każdy chce mieć sukces a to skazuje wielu na poświęcenia, bo każdy sukces ma gdzieś przegranego. Powinniśmy działać jako wspólnota ziemian, a nie dzielić się na wielu.


Elon Musk ubolewa. Zaskakujące słowa o populacji człowieka na Ziemi – o2 – Serce Internetu

„Elon Musk ubolewa. Zaskakujące słowa o populacji człowieka na Ziemi.

Jeśli ludzie nie będą mieli więcej dzieci, cywilizacja się rozpadnie – podkreślił miliarder Elon Musk podczas wirtualnego spotkania zorganizowanego przez. „The Wall Street Journal”. Ubolewał, że niektórzy uważają, iż ​​planeta jest przeludniona. Jego zdaniem jest odwrotnie.”