Hologram

Hologram. Muzyczna ciekawostka. Znany raper 2pac nieżyjący od 1996 roku, występuje wraz z kolegami na koncercie w postaci hologramu. Widać że technika już osiąga niesamowite efekty. Pomyślałem że ciekawie by to było zastosować w teatrze, można by z prawdziwymi aktorami albo same hologramy. Postacie miałyby nieograniczony wachlarz efektów specjalnych co czyniło by przedstawienia bardzo efektowne i realne.

Ponieważ, ale i to. 

Hologram

To z pewnością bardzo droga technologia a może kiedyś zobaczymy, i usłyszymy Magika :).

Trochę niegrzeczna piosenka, dla słuchaczy o daleko idącej tolerancji i wyrozumiałości, oraz koneserów gatunku jak i nie koneserów, czyli dla wszystkich 🙂 2pac jest z nami cały czas, ale ten bit jest. Jestem zmęczony dla tego idę spać.

Hologram jest super.

 

  • „Czy Bóg przebaczy mi te wszystkie podłości, które popełnił czarny mężczyzna, by nakarmić swoje dzieci?” 2PAC
  • Jeśli Tyson chce uniknąć nokautu to nie wchodzi do ringu. Tak to właśnie jest, ale jeśli już wkroczy na ring to nokautuje wszystkich. I taki właśnie będzie Tupac. Kiedy ktoś będzie przeciw mnie, zostanie znokautowany. W ten czy inny sposób. Pewien stary czarnuch z południa powiedział mi kiedyś coś takiego: Istnieje więcej niż jeden sposób na oskalpowanie człowieka. Istnieje więcej niż jeden sposób na oddanie strzału. Istnieje więcej niż jeden sposób na śmierć czarnuchu. Kiedy to robię wszyscy płaczą czarnuchu. Właśnie tak to robimy.

4 odpowiedzi na “Hologram”

  1. Dość ciekawa nowinka technologiczna. Jednakże … od razu nasunęła mi się pewna refleksja z nią związana… a mianowicie: technika przeniknęła nawet tą delikatną i osobistą strefę czyli nasze wspomnienia… Czy to dobrze, czy źle … sama nie wiem.

    p.s. Fajny blog. Pozdrawiam.

    1. Czy to dobrze czy nie, myślę że to zależy indywidualnie od każdego, jeden co szuka dobrych stron pomyśli – fajna muza która cały czas żyje, koledzy dalej grają razem itp. inni pomyślą że lipa … niepotrzebne rozgrzebywanie smutnych spraw, koledzy chcą trochę rozgłosu by wybić się na sławnym koledze. Jednak Snoop czy Dr.Dre są też sławni i nie potrzebowali by tego, lubili się kiedyś i jak dla mnie to fajny krok w stronę przyszłości i super pomysł. Dziękuję pozdrawiam .

  2. Ooo, masz rację. Fajnie byłoby zobaczyć taki bajer w teatrze. Czas pokaże, co z tym będzie. 🙂

    1. Może kiedyś to się stanie, albo mecz piłkarski z wirtualnymi zawodnikami którzy potrafią latać 🙂 a są sterowani przez gracz w np. Xbox.

Możliwość komentowania została wyłączona.