STOP !! zastanów się przed wejściem, to może zmienić twoje życie.

Stop. Hej, zwróć uwagę na to że może a nie musi. Chcesz od razu wiedzieć czy zmieni to Twoje życie ? lub na nie postrzeganie ? powiem Ci pd razu szczerze jak zawsze. Włącz film poczekaj 44 sekundy, jeżeli dojdziesz do wniosku że tego nie widziałaś jest szansa że może to zmienić Twoje życie, nie zmieni to Twojego życia człowieku jeżeli już obiły ci się o uszy opowieści i obrazy budowli z dawnych lat. Tajemniczych i trudnych do powtórzenia nawet teraz.

Mógłbym coś jeszcze poopowiadać ale lepiej niż na filmie tego nie zrobię.

stop

Piramidalne bzdury czy fakty jak myślisz ? Mi to wygląda na fakty które są w tajemnicy, a chciałbym by były ogólnodostępne.

Kręcę się trochę w kółko przy tych samych tematach. Teraz już zapamiętam by się nie powtarzać. Szkoda że szczerość i chęć dobra dla innych nie jest priorytetem dla wszystkich. Z czasem wychodzi dużo tajemnic na światło dzienne, teraz młodzi ludzie mają większą wiedzę niż kiedyś mędrcy.

Kiedy miną następne dekady będziemy bardziej cywilizowanym światem mam nadzieję. Choć nie koniecznie musi się tak stać, są na ziemi ludzie nietolerancyjni i samolubni. Chciałbym by dobro z czasem zwyciężyło a szczerość była chlebem powszednim.

Różnie bywa nie nie rzadko w niektórych sprawach cofamy się w rozwoju.

Mimo wszystko wierzę że będzie z czasem ok, i będziemy na ziemi i nie tylko dla siebie nawzajem dobrzy.

zastanów się stop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *