Faceci uwaga !

Faceci uwaga

Faceci uwaga, pewnie przypadkiem tu się znaleźliście ale jak już jesteście to zapraszam by dowiedzieć się czegoś co jest ważne a wie o tym bardzo mało osób.  Tym razem poruszę temat intymny dla każdego faceta a kobiety mogą dowiedzieć się coś ciekawego o nas kolesiach z marsa.

Tematem tego artykułu jest masturbacja, samogwałt, onanizm na początek fragment literatury z 1930 roku. „Niech to będzie przestroga dla młodocianych czytelników i niech pamiętają że samogwałt wywołuje wstrząśnienie całego organizmu a zarazem niepotrzebne roztrwonienie bardzo żywotnego soku życiowego. Bo jednej kropli nasienia odpowiada 80 kropli krwi.

Jak uczy nas fizjologia organizm potrzebuje do wytworzenia jednej kropli nasienia. 80 razy tyle siły i materiału  jak do wytworzenia tej samej ilości krwi. Przede wszystkim na skutek masturbacji  zostaje zaatakowany rdzeń pacierzowy w okolicy lędźwiowej. Gdyż tutaj leży ośrodek płciowy od którego zależą podrażnienia i wylewy nasienia. Onaniści okazują wybitne objawy znużenia się, ciężkość w nogach i nie miłe sensacje w grzbiecie wzmagające się czasem aż do bólu.

W skutek łączności nerwowej gdyż ten sam nerw zaopatruje organ płciowy, przewód pokarmowy i serce. Zjawić się mogą zaburzenia i w tych organach co może mieć zgubny wpływ na ogólny stan odżywienia. Wobec czego kwitnący organizm musi czerpać soki z samego siebie i przez to więdnieje”.

faceci uwaga

Chyba nie trzeba już nic dodawać, zostaliście oświeceni jak działa onanizm i wiecie jakie spustoszenie dla organizmu niesie za sobą. Masturbacja czy onanizm to duże obciążenie dla organizmu i roztrwanianie bardzo żywotnego soku życiowego.

Cytat pochodzi z fajnej audycji w radio TOK FM ”Kochaj się długo i zdrowo”.  Wiedza na tematy seksualne jest jak najbardziej potrzebna i pomagająca w codziennym życiu i współżyciu. Jak chcecie szczegóły znajdziecie w necie lub na stronie radia gdzie całe audycje można słuchać z poziomu przeglądarki internetowej.

faceci uwaga

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

9 komentarzy do “Faceci uwaga !”

  1. Jaka ogromna wiedza na temat soku żywotnego organizmu 🙂

  2. nie każde chyba jest stworzone do tego;)
    ,żeby uczyć i bawić:)

    1. Jasne że nie, niektóre są po to by ogłupić ludzi, kontrolować ich przed wyborami i na co dzień. Każdy jest inny niektórzy nie chcą się uczyć tylko np. słuchać muzyki, kto co woli jak dla mnie fajne jest połączenie wszystkiego i też muzyki różnorodnej nie w kółko jedno i to samo.

    1. dobre pytanie, na pewno nie to samo sex to podobno zdrowie i wytwarza się w trakcie hormon szczęścia ale pewności nie mam może się kiedyś dowiem i napiszę ale nie obiecuje, no i to taka przyjemna metoda na rozmnażanie się

  3. ho ho co za tajemna wiedza, dobrze że mało osób to wie bo by jeszcze mniej dzieci się rodziło w czasach starzejącej się Europy

Możliwość komentowania została wyłączona.