Czasy informacji2

Czasy informacji2

Czasy informacji2. Nadeszły czasy w których jakaś wiadomość może dotrzeć poprzez różne źródła w mgnieniu oka do większości ludzi na świecie. Ostatnie wydarzenia związane wcześniej z orzełkiem na koszulkach reprezentacji a teraz z popularnym ACTA. Pokazują że ludzie którzy się zbiorą mogą szybko wpłynąć na rządzących. I zmusić ich do zmiany decyzji poprzez wyrażenie swojego niezadowolenia.

Fajnie że znika to stare powiedzenie, nie idę głosować bo mój głos i tak nic nie zmieni. Ludzie nie dość że głosują to coraz częściej samemu się angażują i wyrażają publicznie opinie przed wyborami, czy to Facebook czy w opisie GG. Właściwie w każdy sposób w zależności od interesów stacji, kraju czy rządu. Naszą opinie o świecie kształtują w większości wiadomości a one i wiedza. Staje się najcenniejszym towarem naszych czasów bo żyjemy w czasach informacji.

Wiadomości czasami mogą kłamać i nie mam tu na myśli.. Dobry przykład to próbowanie szybko rozwiązać problemy czy to katastrofy w smoleńsku czy małej Madzi. krzywdzonej przez. To na pewno kobieta chora psychicznie do normalności daleko. rzykłady pokazują też że nie wszystko się da zrozumieć szybko i sprawnie.

Czasy informacji2

Dobrze by było zawsze dostawać informację pewna i sprawdzona. Bezstronna i fachowa wygłoszona przez eksperta. Z gotowymi wnioskami a nie patrzeć na wiadomości i samemu się zastanawiać nad niektórymi sprawami czy ktoś tu nas nie ściemnia. Jak pokazują ostatnie wydarzenia gdy będziemy zjednoczeni.

i konsekwentni możemy cofnąć nawet decyzje premiera.

Decydujmy tak by świat był kolorowy pełny ideałów, dobroci a i nam będzie się lepiej żyło.

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide