EVE ONLINE

EVE ONLINE. Ostatnio wciągnęło mnie EVE Online, (symulator życia).

„W skrócie: sieciowy symulator międzygwiezdnej cywilizacji, który może zastąpić prawdzie życie”.

EVE Online to niesamowita gra, bardzo skomplikowana, wymaga przynajmniej solidnej nauki Angielskiego każdego dnia grania. Plusem podszkolenie tego języka i uświadomienie sobie lub nie, że to jedyna sensowna odpowiedz na pytanie. Skąd jesteśmy. „Stworzeni na obraz i podobieństwo Boga”?


Trochę żartuję nie wiem zgaduje, ja nie wiem ale myślę że jest dużo ludzi mądrzejszych i pewnie oni wiedza, jaki był początek na Ziemi. Proszę powiedz w komentarzu jak Myślisz, skąd jesteśmy jak się tu znaleźliśmy ? Szczerze oczywiście.

Ponieważ teraz jest okres kiedy straszą kryzysem najgorszym od 44 lat, napisze coś jeszcze o Koronawirus. Częste mycie rąk nawet u tych co dbają bardzo by krem zawsze po nałożyć, powoduje że przynajmniej raz każdemu popękały ręce do krwi, wirus już chyba jest w jakimś stopniu u każdego. Ale będzie dobrze, to tylko jakaś odmiana grypy.


„EVE Online to kosmiczna produkcja MMO, za którą odpowiada islandzkie studio CCP. Gra wystartowała w 2003 roku i przez wiele lat funkcjonowania uległa sporym przeobrażeniom. Gracze przenoszą się w niej do wirtualnego wszechświata Nowy Eden (składającego się z ponad 5 tysięcy układów słonecznych) i podróżują na pokładach statków kosmicznych, aby walczyć, handlować, wykonywać misje, angażować się w politykę wielkich korporacji lub po prostu rozwijać swoją postać.”