Wiadomości2

Wiadomości2

Negatywne wiadomości2 ciągle atakują nas i naszą podświadomość.

Wiadomości2. Koronawirus nigdy się nie skończy, może był zawsze tak jak grypa tylko o tym nie wiedzieliśmy. Nawet jak się uodpornimy chyba i tak przynajmniej troszkę będzie nas osłabiać. Jak nie ten to inny wirus, jak nie susza to tsunami lub meteoryt itp.

Spokojnie ponad 20 lat temu odszedłem od telewizji, ale wiadomości, kanały informacyjne są tym co na chwile mnie zatrzymuje przy telewizorze. Jeszcze trochę i przestanę oglądać całkowicie TV, ponieważ ciągle jeden temat i ciągle jakaś tragedia.

Ja wiem że życie bywa okrutne, i jestem gotowy na śmierć która kiedyś lub dziś nadejdzie.

Ponieważ nie ma nic smutniejszego niż koniec.

Mimo to wszystko co napisałem wyżej, myślę że w takim samym stopniu i czasie jak negatywne wiadomości. Powinniśmy cieszyć się z życia teraz i dziś, łapać miłe chwile ile się da. Jest kolejny dzień, świeci słońce i są góry, jest woda i powietrze. Jest dużo czasu wolnego i nigdy nie ma nudy.

Wiem że nie każdy jest zdrowy, ma czas, ogromną wyobraźnie, pieniądze, i może cieszyć się życiem. Łapać uśmiech ile się da.

Jednak puki jest życie jest nadzieja i jeszcze jest szansa, by osiągnąć to wszystko o czym się marzy. Wole słońce i susze niż deszcz w lato i mroźną zimę. Wszystko ma swoje wady i zalety, lepiej w każdej sytuacji szukać dobrych stron niż złych. Ja tak robię i lepiej mi się żyje. „Puki jest dobrze to się cieszę, a jak będzie źle to będzie źle.”

Świat jest żle zarządzany, nauka powinna grać pierwsze skrzypce a nie straszni politycy. Ziemia jest mała i czas by zapanował na niej pokój, bo czasu mamy mało, musimy lecieć w Kosmos bo on przetrwa dłużej niż nasza planeta.

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide