Cyberpunk 2077 2.0

Cyberpunk 2077 2.0 – ciągle mnie zadziwia ^ ^, zajebista, prawdopodobna wersja przyszłości. Zdjęcie oryginalne z mojej gry, są czasami drobne błędy ale świat jest pięknie zrobiony. Jak dla mnie best, bo lubię też taki klimat, technologia na poziomie ludzkiej świadomości.

Cyberpunk 2077 2.0
Cyberpunk 2077 2.0

W Cyberpunk 2077 2.0 można przeżyć życie „od początku” zaczynając jeszcze raz, tylko to już nie jest takie fajne, bo wiele rzeczy się powtarza.

Mimo wszystko zajebisty świat i klimat, lepiej mi wchodzi niż Wiedźmin. Polecam każdemu 😉

Bystrzejsi komputerowcy zauważą że gram przez GeForce NOW, oczywiście lubię grę na maksymalnych ustawieniach na np. tablecie. O szybki Internet teraz łatwiej, niż o komputer do grania za np. 14 tyś.

Czujecie już wiosnę ? 🙂 Ja czuje i bardzo mnie to cieszy, cały czas uwielbiam lato. Ale na razie jeszcze na chwile teleportuje się do cyberpunkowego świata przyszłości z 2077 roku. Dzięki Elon Musk będziemy już w tedy, rasą która lata po wszechświecie.

Jak to powiedział kiedyś najmądrzejszy z ludzi, w grze trochę brakuje autonomicznych aut. Fajnie gdyby w Cyberpunk 2077 były najnowsze Tesle np. Tesla Roadster 2.0

Jedna sekunda do setki ! z silnikami rakietowymi na zimne powietrze, musiało by wyglądać zajebiście. Może w jakimś dodatku do gry twórcy i konsultanci z SpaceX, zrobią misję którą będzie lot na np. Księżyc.


„Na tle złodziei to ja jestem dobrodziejem. Na tle płaczących jestem tym, co się śmieje. Dla lamusów mogę być zła wcieleniem. Co jeszcze mi wyczytasz z twarzy nie wiem.“

„Nie Nostradamus, ale myślę Panie, że miłość zmartwychwstanie. Może właśnie po to jest to całe zabijanie. Bez zła nie zobaczysz dobra. Musisz mieć porównanie“

1 komentarz do “Cyberpunk 2077 2.0”

Możliwość komentowania została wyłączona.