Znikające zawody

Znikające zawody, to normalne tak samo jak powstające nowe formy spędzania czasu w pracy. Mieszkam niedaleko Jury Krakowsko-Częstochowskiej, i właśnie teraz jest budowana obwodnicy Zawiercia.

Czasami przejeżdżając drogami okolicy, zauważyłem że nie ma już tylu budek stróżów nocnych czy dziennych. Pojawiły się za to stosy super kamer, które są statystycznie lepsze i dużo tańsze od ludzi.

Nie ma się co dziwić technologia może być dużo lepsza niż człowiek, nowoczesne technologie w ochronie skutecznie teraz dają rade z napadami. Kiedyś dość popularne zjawisko, teraz super kamery robią dobrą robotę by w końcu dobro, i sprawiedliwość zwyciężyła ^ ^

Stróż nie zniknie ze wszystkich miejsc, i w różnych miejscach na ziemi będzie to w innym czasie. Ale na pewno inteligentne drony, komputery i kamery zastąpią człowieka. W np. California auta TAXI Uber jeżdżą same bez pomocy człowieka, sterowane są aplikacją. U nas kiedy taksówki będą jeździć same ? nie wiadomo.

Bez sesu komuś płacić skoro elektronika może to zrobić za darmo, nie ma się co dziwić Biznesmenom. Zawód stróż nocny musi odejść do lamusa, tak samo jak inne zawody …

Znikające zawody