Wojna Ukraina Rosja 2

Wojna Ukraina Rosja 2. jest dzień 19.03.2022 – „Władimir Putin wygłosił w piątek krótkie przemówienie na stadionie Łużniki w centrum Moskwy podczas propagandowej imprezy, na co kilka godzin później odpowiedział prezydent Ukrainy. — Wyobraźcie sobie, że na tym stadionie jest 14 tysięcy trupów i dziesiątki tysięcy okaleczonych. Powiedział Wołodymyr Zełenski i podkreślił, że musi się skończyć”. Wołodymyr Zełenski odpowiada Władimirowi Putinowi. Dosadne słowa prezydenta Ukrainy – Wiadomości (onet.pl)

Niesamowite jest to że oglądamy wojnę, i wypowiedzi głów państw walczących na bieżąco. Online leci wypowiedz Putina i po chwili jest odpowiedz, Wołodymyr Zełenski. Myślę że większość ludzi jest dobrych, i dzięki temu dobro zwycięży.

Jednak nie można zapominać o ludziach, którym pierze się głowy w np. telewizji politycznej. To tak jak kiedyś fajnie powiedziała Olga Tokarczuk. „Na jednej lekcji dzieci uczą się o grawitacji, a na drugiej o zmartwychwstaniu.” Tacy ludzie nie są tylko sami sobie winni, ktoś ich „ogłupił” i chyba takich ludzi jest dużo w Rosji.

Ludzie w Rosja mają inną świadomość i w książkach w np. szkole, pewnie są przedstawiani jako super ktoś. Trzeba ich zrozumieć im wytłumaczyć. Tak jak kiedyś powiedział Elon Musk, liczy się tylko to, by jak najwięcej ludzi na Ziemi było mądrzejszych z czasem.

Myślę że szybko dobro wygra, i Ukraina zwycięży ^ ^.

Wojna Ukraina Rosja 2