Bill Gates troszkę zadrwił

Bill Gates. „Rywalizacja miliarderów w podboju kosmosu nie interesuje Billa Gatesa. W udzielonym niedawno wywiadzie jeden z najbogatszych ludzi na świecie skrytykował. Innych bogaczy za udział w kosmicznym wyścigu, podczas gdy na Ziemi wielu ludzi cierpi z powodu głodu.” lot.

Myślę że Elon Musk dobrze myśli że i tak kiedyś Ziemia zginie czas lecieć w kosmos, nie ma co czekać aż ludzie zrozumieją że jedynym rozwiązaniem jest jeden wspólny Rząd. Jedno Państwo jedno prawo i ogólna tolerancja, nie wydarzy się to szybko bo ogłupianie ludzi czasami szybciej idzie niż ich uczenie.

Jeden z ludzi którzy przewidzieli pandemię Bill Gates, mówi że powinniśmy pierwsze się zjednoczyć, a później całą parą ruszyć na przód. „Nie wiem. Mnie interesuje znalezienie sposobu na pozbycie się takich zagrożeń jak malaria czy wirus HIV. Czym pewnie zanudzam moich rozmówców podczas bankietów. Kosmos. Mamy sporo do zrobienia tu, na Ziemi.” mówi Bill Gates.

Wiatraki wchodzą do gry – real blog eu (real-blog.eu)

Ehh sam już nie wiem co myśleć. Może Bill Gates nie chce pogodzić się z tym że czas przeminą i teraz są inni mądrzejsi. A może to on ma racje i tak było by lepiej ?

Kiedyś czas pokaże jak na razie dla mnie to za trudne zadanie . Na pewno oboje są mistrzami, Windowsa używam a SpaceX podziwiam za np. Tuning Roustera 1.1 s. do 100km/h.