Bańka mieszkaniowa

Bańka mieszkaniowa, jest przewidywana od lat. Znany Rentier Kuba Midel, nawet na kilka lat przestał inwestować w mieszkania, a one dalej idą do góry ? Mam na myśli cenę mieszkań w Blokach, która jest obecnie niewiele niższa niż swój Dom, który można kupić za np. 369 tyś złoty, i nawet fajnie wygląda:

Dom prefabrykowany całoroczny MP5G2 137 m² – EXTRADOM

„Dom w standardzie ma rozprowadzoną instalację pod inteligentny dom.
Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii właściciele mogą wygodnie i intuicyjnie sterować całą elektryką. Klimatyzacją, ogrzewaniem, oświetleniem, zabezpieczeniami, alarmem, monitoringiem, sprzętem audio i video. Oprogramowanie można dowolnie modyfikować bez ingerencji w instalację, w zależności od potrzeb lub pomysłów właściciela.”


Bardzo ciekawe Rzeczy dzieją się w Nieruchomościach, średniej jakości mieszkanie w średnim mieście jest warte tyle co ten Domek, ja rozumiem wygodę w Blokach, ale trzeba dodać że swój domek może być np. ekologiczną elektrownią prądu z np. słońca. Może być samowystarczalny bez ciągłych opłat za zużycie mediów.

Bańka mieszkaniowa to chyba fakt, nowy program 2 % na zakup mieszkania trochę spowolni ten proces. Jest nieunikniony krach na mieszkaniach, bo budowa fajnego domku bez comiesięcznych opłat, to coraz bardziej zrozumiała Idea, dla Idealnego Człowieka.

Wyobraźcie to sobie: Mieszkacie w takim Domku i wieczorem wracacie do siebie. Energia która zmagazynowała się w przydomowych akumulatorach. Jest w nocy ponieważ przekazywana do naszego super auta np. Tesla.

Bańka mieszkaniowa