Prime Show MMA

Prime Show MMA „Żarty z wygranej Kapeli z Kossakowskim na gali Prime Show MMA Podczas sobotniej gali Prime S MMA publicysta „Krytyki Politycznej” Jaś Kapela. przez nokaut wygrał z Ziemowitem Kossakowskim, w przeszłości związanym m.in. z portalem TVP.info. Z przebiegu i wyniku starcia żartowali dziennikarze. – Walki Kapeli są lepsze niż jego teksty – napisał Piotr Witwicki z Polsat

Śledzę trochę karierę Don Kasjo, ale przyznam się szczerze dopiero po wypowiedzi Różala zacząłem coś zauważać. To tylko rola takiego błazna a tak na prawdę, Gość wie dużo więcej, niż jego zachowanie sprawia wrażenie.

Trochę uwierzyłem że Jego i Wspólników gala może być nie wypałem, podobno jest sukces i znów ciekawe zaskoczenie. High League – PPV (highlive.tv) jest zajebiste, ale inne gale też są ciekawe.

Lepiej mi się oglądało walkę i rozmowy przed walką. Jas Kapela – Ziemowit Kossakowski ^ ^, niż czasami nudne walki bokserskie.

Bardzo ciekawe wydarzenia.

Prime MMA 19 lutego 2022 – karta walk to w sumie osiem potwierdzonych pojedynków popularnych osobistości. W okrągłej klatce zobaczymy Lorda Kruszwila, Adriana Salomona, Jasia Kapelę, Damiana Stiflera Zduńczyka, Kamerzystę czy chociażby Julię Pelc, czyli Queen of the Black. Kto walczy na Prime MMA 2022? Karta walk do sprawdzenia w jednym miejscu. hmmm”