Aborcja w Polsce 2024

Aborcja w Polsce w 2024 roku pozostaje kontrowersyjnym tematem. Jesteśmy jednym z niewielu krajów „cywilizowanych”, które nadal sprzeciwiają się aborcji. W naszym kraju nowo narodzone życie jest uznawane za ważniejsze niż życie dorosłych. Mówimy o sobie jako o cywilizowanym świecie, ale w dłuższej perspektywie to inni mogą okazać się zwycięzcami, na przykład muzułmanie.

Dziś oglądałem wiadomości na trzech różnych stacjach telewizyjnych, gdzie przez dziesiątki minut mówiono o tym samym. Dla mnie to kwestia prosta, choć w naszym kraju dyskutujemy o tym już od dekad. Może powinniśmy poruszyć temat poboru do wojska i zastanowić się nad przeznaczeniem 44% PKB na amunicję. Inaczej nasza sytuacja wydaje się niepewna, zwłaszcza że dziś podano, iż Rosja produkuje trzykrotnie więcej amunicji niż całe NATO, co sprawia, że jestem ciekaw. Ile amunicji produkują Chiny.

Właśnie zaczyna się nowa wojna Iran – Izrael, a my dalej o pierdołach rozmawiamy. Za chwile Rosja zwycięży Ukrainę, bo Zachód już skąpi pieniędzy. Wojna na Litwie da nam sygnał do ataku na Rosję. Tak dziś mówił Andrzej Duda, artykuł piąty NATO każde nam działać.

Aborcja w Polsce 2024.

Aborcja – REAL BLOG EU (real-blog.eu)

Na zdjęciu obok widać że duża większość ludzi na zachodzie Europy myśli podobnie. Hallo polska chcecie wprowadzić zakaz aborcji ?? To ludzie są problemem na planecie i dla jej i naszego dobra trzeba zrobić tak by było mniej ludzi na świecie. Nie za pomocą wojen tylko naturalnego procesu pokoleniowego. Czyli w następnych pokoleniach mniej, mniej i będzie się dało zrobić tak by żyło się lepiej prawie każdemu.


wydarzenia.interia.pl:

„Klub PiS nie był jednomyślny w sprawie głosowania nad projektem Trzeciej Drogi, przywracającym kompromis aborcyjny. Choć większość posłów była przeciwko dalszym pracom. To czterech było przeciwnego zdania, a 21, w tym Jarosław Kaczyński, wstrzymało się od głosu. W partii powszechne jest przekonanie, że temat aborcji nie służy notowaniom PiS. – Dlatego ten temat jeszcze wróci w tej kadencji – prognozują w PiS.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *