12-12-12

12-12-12 – Dziś jest szczęśliwy i wyjątkowy dzień trzy razy dwanaście. Od dziś przez około tydzień na blogu testuje nowy program do optymalizacji strony pod kontem SEO czyli pozycjonowanie. Dawno nie poruszałem tego interesującego tematu :). Mogą wystąpić problemy z ładowaniem strony, na razie zaobserwowałem bardzo powolne ale prawidłowe wczytywanie bloga, zobaczymy co będzie za jakiś czas.

12-12-12

Teraz już jest inna data 24.02.2018. Porządki i wspomnienia starych wpisów, SEO. Trochę odpuściłem temat ale w małym stopniu ciągle się przewija.  Majowie niby zapowiedzieli koniec świata ale ziemia się dalej kręci. Choć pewnie nie będzie się kręcić wiecznie, kiedyś coś ją rozwali. Może asteroida albo wybuch paru dużych wulkanów. Dla mnie najbardziej prawdopodobnym jest to że ludzie sami się wykończą.

Walki dla boga i przeciwko niewiernym znowu zaleją ziemie. Już niedługo będzie na planecie zienia niesamowite stężenie ogłupienia. Już niedługo będzie połowa ludzi Muzułmanami i połowa Chrześcijanami. Będą się zabijać o to który bóg jest prawdziwy.

Sami się wykończymy przed tym gdy ziemia zacznie nas zabijać, gdy np. zbliży się do słońca albo efekt cieplarniany osiągnie szczyty. Zaschnięte lawy z tysięcy lat wcześniej, pokazują że bieguny ziemi były odwrotnie. Ciekawe czy taki proces przechodził powoli czy szybko. Może to było powodem wyginięcia dinozaurów. Może kiedyś się dowiemy i ludzie na ziemi zaczną żyć jak jedna rodzina.