Zmiany w kościele

Zmiany w kościele są nieubłagane, prawie 2 tysiące lat nic nie było zmieniane. Choć niektórzy mówią że poprawek do Biblii było tysiące. Mam wrażenie że od czasów gdy Prąd to Szatan, niewiele się zmieniło.

W Kościele potrzebne są zmiany, nawet Krzysztof Hołownia który zna kościół od podszewki, mówi że potrzeba rozdzielić, państwo od kościoła i na odwrót. Bardzo jest to złe w świecie wielu religii, żyjemy na globalnej Wiosce, nie da się ukryć że stykamy się ze wszystkim co możemy zobaczyć w Internecie.

Ile w kopercie dla księdza – real blog eu (real-blog.eu)

Wiele różnych nakazów boga trzeba by zmienić. Świat jest już mądrzejszy i wie o wiele więcej niż kiedyś, ponieważ pracuje nad tym latami.


„W kościele pod wezwaniem Świętej Rodziny duchowni zwrócili się do parafian, żeby mieszkańcy zgłaszali chęć przyjęcia księdza.

„Mieszkańców, którzy w ostatnich trzech latach nie przyjmowali księży, albo nie uczestniczyli w mszach św. kolędowych. A w tym roku pragną przyjąć, również prosimy o zgłaszanie się, ponieważ mieszkania te będą omijane” – brzmi komunikat parafii.

Podobnie jest w parafii św. Szczepana w Warszawie. Wizyta duszpasterska będzie odbywała się na podstawie zaproszeń złożonych w kaplicy. Lub przez formularz na stronie internetowej.

Nowe zasady kolędy. Pierwsze parafie wydały komunikaty (msn.com)