Zbigniew Boniek nie dobrze

Zbigniew Boniek nie dobrze

Zbigniew Boniek, zawsze chwaliłem ale będąc uczciwym nie można pominąć strzału jak Gołota, poniżej passa.

Zbigniew Bonik. Każdy kto był na mistrzostwach świata w choć by LoL, (league of legends) wie że to super sport, w który gra najwięcej młodych ludzi na świecie, takie gry wymagają super strategi i refleksu, szybkiego dobrego myślenia i w ogóle to nie jakieś jak Pan Zbigniew Boniek wymyślił ///

Wiem że to mądry człowiek i pewnie zapozna temat i przeprosi, chyba że to takie zwalczanie największej konkurencji … przez obrażanie innych, poniżej pasa Zbigniew Boniek.

Zawodowi gracze w gry są bardziej popularni, niż piłkarze, biorąc pod uwagę młode pokolenie i pewnie tego się obawia Pan Zbigniew, walczy jak może o swój sport. Niestety albo stety , albo staty 🙂 . Sorry za zakłócenia, wracam do tematu, zawodowi gracze i inni nie są gorsi od zawodowych graczy w gałę. (czyli w piłkę nożną).

Liga Legend jest niesamowita kto spróbował ten już nie wyjdzie, heh, taki żarcik.

Po prostu fajna rozrywka na kanapie. Nie każdy musi lubić spędzać czas na stadionie. A jak ktoś lubi pograć w gry przy kominku to nie musi być gorszy, ale może, heh. żart.

Zbigniew Boniek.

Trochę nas obraził ale oczywiście nie ma co w sobie nerwów dusić. I nie można przestać Pana Zbigniewa lubić 😉

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide