Kamil Stoch 2 nie jest najlepszym sportowcem 2017 roku

Kamil Stoch 2 najlepszym sportowcem roku ? :).

Najpopularniejszym sportem na świecie jest piłka nożna, w każdym mieście jest boisko, w wielu miastach są dobre zespoły i chyba nie ma chłopaka w Polsce który by nie grał w piłkę.

Wybranie Kamil Stoch to oszustwo, publicznym mediom brakuje oglądalności a Roberta Lewandowskiego na co dzień nie mogą pokazywać, to sposób by choć przez zimę pokazywać skoki i ściągnąć ludzi przed telewizory, od których się masowo odwracają na rzecz choćby internetu.

Robert Lewandowski jest najpopularniejszym i najlepszym sportowcem a nie Kamil Stoch. Telewizja publiczna to ściema 🙂

Mimo tego że mamy teraz wielu skoczków a nie jednego Adama Małysza. Wydaje mi się że skoki narciarskie nie mają takiej popularności jak kiedyś gdy skakał mistrz.

Robert Lewandowski przebija wszystkich każdego, roku grając na wysokim poziomie. W momencie kiedy telewizja publiczna chce zwiększać haracz za abonament telewizyjny, biorąc nawet od tych którzy nie oglądają telewizji. (np. Ja) . Niemcy zaczynają transmitować mecze Bayern Monachium na Facebook live, za darmo. Zwiększając oglądalność na cały świat bez ograniczeń.

Kamil Stoch 2.

Nadchodzą czasy kiedy to telewizje powinny się prosić by je oglądano za damo. Pieniądze powinni zarabiać z reklam, a nie pod pretekstem misji jedynie słusznej, telewizja publiczna wyciąga z budżetu pieniądze na siłę. Wyciąga pieniądze od wszystkich nawet tych co nie oglądają, polska …

Robert Lewandowski

Jedna odpowiedź do “Kamil Stoch 2 nie jest najlepszym sportowcem 2017 roku”

Możliwość komentowania została wyłączona.