Zawierciański Piknik Militarny

Zawierciański Piknik Militarny, okazał się całkiem ciekawym wydarzeniem. Tank Crash czyli główna atrakcja została przeze mnie przegapiona, przyznam się szczerze że wiadomość o takim Pikniku, trafiła do mnie przypadkiem gdy byłem w McDonald.

Jak dla mnie wszystkie obecne Pikniki na których jest piwo są fajne 🙂 choć zmienia się to z czasem. Myślę że to ciekawa inicjatywa która może trochę przyzwyczaić do nowych czasów. . . Mam na myśli to że realnie grozi nam wojna, niestety.

Ja byłem w wojsku więc doskonale jestem obyty z tym wszystkim. Ponieważ jednak nie powiedział bym że to fajne, wojsko, czołgi, pistolety itp.

Rozumiem że wojsko musi być, żeby czuć się bezpiecznie zwłaszcza obecnie na granicy z Białorusią. Jak dla mnie piknik spoko bo było piwo i kiełbaski 🙂 ale innym razem wolę coś weselszego niż Wojny Wojsk…


Zawierciański Piknik Militarny

„Główną atrakcją Pikniku Militarnego był tzw. „tank crash”, czyli miażdżenie aut osobowych przez czołgi z Garnizonu Górnośląskiego. Niewątpliwie cieszyło się to największą popularnością, na co wskazują tłumy zebrane zarówno w sobotni jak i niedzielny pokaz.”

III edycja zawierciańskiego Pikniku Militarnego już za nami (gazetamyszkowska.pl)