Weber i Morawiecki

Weber i Morawiecki na ścieżce wojennej, wiele razy słyszałem jak PiS obrażał Niemcy i np. żąda reperacji. To tak jak by Czarnoskórzy Ludzie z Afryki kazali oddać wszystkie złoto, które było wybierane w koloniach, przez różne kraje i kradzione.

Teraz w czasie gdy chyba będziemy w wojnie jak Ukraina, kłócić się z Niemcami to myślę zły pomysł. Manfred Weber dał znać wyraźnie że Polska w UE to tylko z Tuskiem Donaldem. Jeżeli nie on to mogą nas wyrzucić, zresztą finansowo już nas duszą;

„Manfred Weber nie stanie do debaty z Mateuszem Morawieckim. Ustami rzecznika Europejskiej Partii Ludowej Pedro Lopeza de Pablo zakomunikował. Że polski premier powinien debatować z ich „przedstawicielem na Polskę”. – Powinna być debata z udziałem reprezentanta EPL w Polsce, którym jest pan Donald Tusk – powiedział.”

Myślę że Grupa Wyszehradzka była przeciwko Unii Europejskiej, myślę ze PiS nie lubi się z Niemcami. Ja bym wolał integracje i Euro Walutę. Ale rozumiem że nie znam tak polityki jak wytrawni gracze, nie raz już mnie intencje zgubiły.

Boje się że czasy w Polsce mogą być nieciekawe, ale może się mylę i będzie super ?

Weber i Morawiecki