Wojna blisko Nas 2

Wojna blisko Nas już od dłuższego czasu, powoli zwiększa się znieczulica i obojętność na drugiego człowieka. Mimo że jako Polska pomagamy Ukraińcom, słychać głosy niezadowolenia że np. dostają coś za darmo. Słychać też głosy w Niemczech że to nie ich wojna.

Wierze w Rosjan że kiedyś się przebudzą, rozumiem że ciężko się przeciwstawić Władzy, gdy za to ląduje się w ciężkim więzieniu…

Propaganda w Rosyjskich mediach też robi swoje, ale gdy Putin ogłosił Pobór do wojska cywilów, chyba już wszyscy zrozumieli że Putin chce spalić ich świat i nasz też. Niepotrzebnie bo można było lepiej żyć w pokoju, chyba że :

może Politycy na górze się zmówili i za pomocą wojny, usprawiedliwią Inflację, ukryją dużo pieniędzy i porobią fajne interesy … a my na dole będziemy ginąc honorowo … skoro ludzie nie rozumieją że ZUS nie wytrzyma przy takiej demografii, to politycy wymyślą COVID, wojnę lub inaczej rozwiążą ten problem, np. bankructwem państwa …

Może tak może nie, jak to Kaliber rymował, nie wiem jak to będzie ale mam nadzieję że jakoś się ułoży, i na to liczę.


Wojna blisko Nas
Rosja wprowadzi zakaz wyjazdu z kraju dla mężczyzn podlegających służbie wojskowej po zakończeniu pseudoreferendów na ukraińskich okupowanych terytoriach – pisze w niedzielę niezależny portal Meduza, powołując się na źródła. To nie tylko polityczny problem dla Rosji, ale także gospodarczy. Już teraz zamieszanie z mobilizacją zaczyna wpływać na szereg branż.

Putin niemożliwi ucieczkę przed wojną. Chce wprowadzić zakaz wyjazdu dla mężczyzn przez mobilizację – Money.pl

Wojna blisko Nas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *