Włókniarz Zawiercie

Włókniarz Zawiercie, – Mamy to !! Pozyskaliśmy ponad 1,5 mln zł na modernizację boiska piłkarskiego „Włókniarz” przy ul. 11 listopada w Zawierciu – poinformował Łukasz Konarski, Prezydent Miasta.

Nie chce za bardzo krytykować ale trochę muszę, krótko mówiąc lepiej było by to wydać na źródła odnawialne, by mieć tani prąd. I zamiast wesprzeć grających w piłkę nożną, wesprzyjmy drużyny i solo q w np. Leagune of Legend.

Kiedyś dawno temu jak byłem mały, dużo graliśmy w piłkę z przyjemnością. Słupki do bramki to były kamienie i czasami non 🙂 stop ktoś grał. Czasy w których się latało po piłkę, gdy wlatywała do bramki lub obok.

Teraz w tym miejscu na ulicy Piłsudskiego w Zawierciu jest boisko, ale teraz rzadko się tam gra. Myślę że lepiej inwestować w e-Sport i to rozwijać, choć by tanim prądem który jest potrzebny do dużych kart grafiki, i sztucznej Inteligencji.

Myślę że dużo więcej jest teraz graczy np. Leagune of Legends niż piłka nożna, i myślę że to też lepsza perspektywa bo teoretycznie można za parę lat grać w mistrzostwach świata.

Rozumiem że jeszcze piłka jest trochę popularna, teraz przez KATAR to super czas. Ale słabo widzę kolejne boisko choć nie powiem że to jakoś bardzo źle. Zwracam tylko uwagę że są też w Zawierciu gracze e-sportowi i lubią rywalizację przez komputery.

Włókniarz Zawiercie