Słońce daje Energię

Słońce daje Energię nie tylko naszemu organizmowi, ciągle rozwijające się źródła odnawialne, dają nadzieje na lepsze jutro. Panele fotowoltaiczne to idealna sprawa dla zwykłego konsumenta i firm, gdyby na Ukrainie każdy miał panele fotowoltaiczne, nie było by obecnego kryzysu z prądem na zimę.

Gdyby zamiast tej elektrowni atomowej w Polsce, każdemu obywatelowi dać panele które produkują prąd za darmo, to jest coś w końcu dobrego „wędka a nie ryba”

Niestety Polska nie chce oddać lidera sprzedaży prądu i marży … Podejrzewam że koszt tych elektrowni które musimy kupić, nie umiemy sami zrobić ? koszt przekroczy milion kilometrów nowoczesnej fotowoltaiki.

Panele rozmieszczone dadzą nam niezależność i niezawodność energetyczną, tyle nowoczesnych paneli da 22% prądu za darmo. Przy efekcie cieplarnianym i rozwoju pobierania prądu ze słońca, procent będzie wzrastać co rok.

To państwo które uzależniło ludzi od wielkich korporacji, jest winne temu że ludzie na Ukrainie nie mają prądu na zimę.

Słońce daje Energię

Słońce daje Energię
Słońce daje Energię

„Na całym terytorium Ukrainy na 24 godziny wyłączone jest zasilanie” – przekazał na Twitterze Oleksy Goncharenko, ukraiński deputowany. To skutek środowego zmasowanego ostrzału Ukrainy przez Rosjan. Z tego powodu także ponad 50 proc. Mołdawii odcięte jest od prądu.”

Ukraina. Cały kraj odcięty od zasilania. Masowa awaria też w Mołdawii – Polsat News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *