Skorumpowani lekarze

Skorumpowani lekarze

Skorumpowani lekarze. Każdy miał kontakt osobiście ze skorumpowani lekarzami lub przynajmniej ktoś z jego rodziny wie o czym pisze. Gdy chodzi o zdrowie najbliższych trzeba się liczyć z tym że lekarz prawie zawsze weźmie kasę a ludzie dadzą bo w Polsce przyjęło się że trzeba. Co zrobić by to zakończyć ? trudno namawiać ludzi by przestali gdy ciężko choruje członek rodziny. Jak każdy na sali przed operacja da pieniądze a jedna osoba nie to ta co nie da będzie miała gorsza opieka mimo że szpital państwowy. Przecież opłacało się całe życie składki a lekarze dostają wypłatę.

Skorumpowani lekarze

Ciekaw jestem czy lekarze tak chętnie by dawali kasę w kopercie kupując w sklepie spożywczym. By np. Ekspedientka wybrała najbardziej dorodne warzywa i owoce. Gdy firma budowlana by brała oprócz kasy za remont premie w kopercie jako dodatek za lepsze przyłożenie się do pracy. Wiem że nie każdy lekarz jest pazerny i bez serca by wykorzystać rodzinę w najtrudniejszych chwilach. Wiem że niestety większość to robi i ciężko będzie by to zmienić.

Jedyna szansa w lekarzach by nie wykorzystywali biednych ludzi i nie brali pieniędzy. Lekarzu ludzie biorą pożyczki oddadzą wszystko byle nie odejść a Ty i tak przecież zrobisz co do ciebie należy i dostaniesz za to wypłatę. Obecnie mam babcia w szpitalu i niestety wiem jak jest, szlak mnie trafia i chętnie bym wywinął takiemu pracownikowi. Służby zdrowia, tak mocno by się nogami nakrył. Ale zęby zaciskam i robię co muszę bo zdrowie i życie najważniejsze.

Skorumpowani lekarze nie bierzcie pieniędzy zmieńcie swoją opinię…

Autor: Deawuide

Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide

3 komentarze do “Skorumpowani lekarze”

  1. arthas40 / Zapomniałeś o najważniejszych: o korupcji. Co jak co, ale mogę wyniemić 3 przypadki z mojego najbliższego otoczenia, w tym 2 z rodziny, gdzie nieetyczna działalność lekarzy mogłaby doprowadzić do zagrożenia zdrowia.Rada jest jedna jak na wszystkie inne pierdoły: służbę zdrowia trzeba sprywatyzować. Skończyły by się chociażby farmazony lekarzy z Państwem. A teraz to przynajmniej byłoby to na płaszczyźnie pracownik pracodawca (ale prywatny).

    1. Zapomniałem o najważniejszym ? 🙂 Darmowa służba zdrowia to znak solidarności ze wszystkimi i standard w rozwiniętych państwach świata. Nie trzeba prywatyzować bo prywatne odpowiedniki każdego rodzaju lekarzy od zawsze są. System ubezpieczenia zdrowotnego jest niewydolny i taka jest norma na świecie. Czy ja piszę teraz do bota, komputerowego robota ? 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.