Rosyjski Gaz

Rosyjski Gaz przestał płynąć do Polski, co nie znaczy że nie dopłynie inną drogą i na pewno marżą. Wszyscy teraz kombinują czy wrócić do węgla, by nie kupować od Rosji. Powstają jakieś gazo porty by kupować inaczej, od kogoś innego.

Myślę że jako Ziemianie powinniśmy myśleć, by zrobić taką transformacje gdzie nie trzeba kupować, np. Energi Elektrycznej. Powinniśmy brać ze słońca ile się da, i jak najmniej ciągle coś kupować. Nie tylko od Rosji ale od Państwa też.

Rosyjski Gaz nam nie potrzebny, ale inny też można by zostawić. Rozumiem że nie da się od razu, ale docelowo powinno się do tego dążyć.

Do kitu jest ciągle coś kupować, proponuje by zacząć na każdym dachu budować panele słoneczne. Dla mieszkających na samej górze w bloku z płyty, korzyści w postaci fajnej temperatury. W lato bardzo gorąco na górze, w zimę zimno.

Do tego pozostałe baterie po pojazdach elektrycznych, wykorzystywać jeszcze jakiś czas, jako magazyny energii. Nie traciło by się tyle mocy na zbędne przesyły, świat byłby piękniejszy ^ ^.