Rosja może być celem ataku terrorystycznego

Rosja może być celem ataku terrorystycznego, w Kraju Stawropolskim niedaleko Soczi gdzie już za miesiąc odbędą się Igrzyska Olimpijskie, odnaleziono dwa samochody z ciałami kierowców w tych autach były zainstalowane bomby domowej produkcji. Na wszystkich lotniskach zaostrzono środki bezpieczeństwa, w czasie gdy odbędą się igrzyska olimpijskie oraz paranormalne będzie blokada miasta z powodu groźby ludzi wierzących w Islam, ich przywódca na Północnym Kaukazie Doku Umarow apelował by uniemożliwić przeprowadzenie igrzysk w Soczi.

Co to jest Islam ? to trochę dłuższa opowieść na temat której zrobiłem kiedyś wpis.

Putin nie pozwala na Islamizacje Rosji

Dlaczego terroryści nie lubią Rosji ? Przywódca tego dużego kraju bez głupiej politycznej poprawności otwarcie sprzeciwia się tej religii i regularnie robi porządek z ludźmi którzy próbują powoli wprowadzać swoje prawa i zasady w obcym dla niech kraju. Religia kościoła Katolickiego też kiedyś zabijała niewiernych np. paląc ich na stosie, na siłę przyporządkowała sobie między innymi pogańskie tereny z których wywodzi się np. Polska. Z czasem Katoliccy księża się trochę ucywilizowali i raczej pokojowo namawiają do wierzeń w cuda niewidy, Islam nie przeszedł tego procesu i w krajach gdzie jest ponad połowa jego wyznawców zmieniane jest prawo pod religie terrorystów (każdy terrorysta to Muzułmanin który wierzy w Islam, wysadza siebie i innych by dostać nagrodę w niebie …) Prawo to nazywa się Szariat czyli – „(arab. droga prowadząca do wodopoju) – prawo kierujące życiem wyznawców zarówno sunnickiej, jak i szyickiej odmiany islamu. Islam nie uznaje rozdziału życia świeckiego od religijnego i dlatego reguluje zarówno zwyczaje religijne, organizację władzy religijnej oraz codzienne życie muzułmanina.” Prawo to nie uznaje wyznawców innych religii, każdy kto nie wierzy w Islam a żyje na ich terenie ma mniejsze prawa, może być zabity przez Muzułmanów bez żadnych konsekwencji takiego czynu. Takim praktykom otwarcie sprzeciwia się Rosja i dla tego jest celem ataków terrorystycznych.

Putin rozprawia się regularnie z mniejszościami które chcą dosłownie wchodzić na głowę obywatelom Rosji

Dlaczego np. w Niemczech nie ma ataków terrorystycznych ? Zachodni sąsiedzi jak i większość państw Unii Europejskiej już dawno temu poddała się religii nienawiści, prężnie budowane są meczety a wysoki przyrost naturalny Muzułmanów sprawi że za 15 – 30 lat odczujemy to na własnej skórze, wtedy nieświadomi rzeczywistości dowiedzą się co znaczy religia terrorystów, czy wtedy oni Muzułmanie gdy będą w większości a na pewno tak się stanie będą tolerancyjni dla innych religii oraz sprawiedliwego prawa które ocenia każdego równo niezależnie od tego w jakie cuda niewidy wierzy?

Możliwe że są ludzie którzy nie wiedzą co się dzieje i jeżeli chcecie skomentować to proszę bardzo ale pierwsze macie zobaczcie przykłady: Niemcy, Niemcy 2, Francja, Francja 2, Dania, Anglia, Prawda o tolerancji, pedofilia w tej religii jest legalna … Przykładów można by wiele do tego właśnie zmierzamy i wydaje się że to nas nieuchronnie czeka… a Rosja nie boi się z tym walczyć i dla tego jest celem ataków terrorystycznych.

Jak w każdym przypadku nie chce uogólniać i stawiać wszystkich Muzułmanów w jednym szeregu, ale czy jest ktoś kto wierzy w tą religie i zapewni mnie że jeżeli np. Muzułmanie będą w 70 % mieszkańcami jakiegoś kraju to ktoś kto np. wierzy w religie: Chrześcijaństwo, Hinduizm, Prawosławie, Buddyzm, jakąkolwiek inną lub nie wieży w cuda będzie miał takie same prawa jak oni ?

czy będą tolerancyjni dla innych bez względu na poglądy religijne czy będą palić inne kościoły, zabijać i uważać że ktoś kto nie wierzy w Islam to potomek „małp i świń” jak obecnie uważają ? …

Wątpię i apeluje by odejść od wierzeń w cuda bo to religia będzie powodem największych sporów między ludźmi w przyszłości, dlatego że jak już pisałem wcześniej każda religia uważa że ona jest tą jedyną i prawdziwą, niektórzy za namową swoich księży oddadzą za to rzycie i będą skłonni odebrać je komuś innemu kto nie wierzy w to co on, świat się zmniejszył ludzie przepływają swobodnie między państwami, nadchodzi czas konfrontacji kiedy staną na przeciw siebie wyznawcy różnych religii których uczy się że to oni są potomkami boga jedynego i prawdziwego.

Rosja

Niech każdy szanuje drugiego człowieka bez względu w co on wierzy, niech nikt nikomu nie narzuca swojej religii i niech każdy pod względem prawa będzie równy niezależnie w jakiego boga wierzy, wtedy nie powiem ani jednego słowa złego na temat religii a może i do niej się przekonam jeżeli zbiorą się mędrcy, i ustalą która religia jest prawdziwa bo oczywiście wszystkie nie mogą być prawdą, każda wierzy w inne cuda i uważa że jest jedyną prawdziwą … żyjmy razem w spokoju i pokoju, amen.

WWO – Życie depcze wyobraźnię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *