Rosja może być celem ataku terrorystycznego

Rosja może być celem ataku terrorystycznego, w Kraju Stawropolskim niedaleko Soczi gdzie już za miesiąc odbędą się. Igrzyska Olimpijskie, odnaleziono dwa samochody z ciałami kierowców w tych autach były zainstalowane bomby domowej produkcji. Na wszystkich lotniskach zaostrzono środki bezpieczeństwa, w czasie gdy odbędą się igrzyska olimpijskie oraz paranormalne będzie blokada miasta z powodu groźby ludzi wierzących w Islam, ich przywódca na. Północnym Kaukazie Doku Umarow apelował by uniemożliwić przeprowadzenie igrzysk w Soczi.

Co to jest Islam ? to trochę dłuższa opowieść na temat której zrobiłem kiedyś wpis.

Rosja może być celem ataku terrorystycznego

Dlaczego terroryści nie lubią Rosji ? Przywódca tego dużego kraju bez głupiej politycznej poprawności otwarcie sprzeciwia się tej religii i regularnie robi porządek z. Iludźmi którzy próbują powoli wprowadzać swoje prawa i zasady w obcym dla niech kraju. Religia kościoła Katolickiego też kiedyś zabijała niewiernych np. paląc ich na stosie, na siłę przyporządkowała sobie między innymi pogańskie tereny z których wywodzi się np. Polska. Z czasem. Katoliccy księża się trochę ucywilizowali i raczej pokojowo namawiają do wierzeń w cuda niewidy. Islam nie przeszedł tego procesu i w krajach gdzie jest ponad. Połowa jego wyznawców zmieniane jest prawo pod religie terrorystów (każdy terrorysta to. Muzułmanin który wierzy w Islam, wysadza siebie i innych by dostać nagrodę w niebie …) Prawo to nazywa się.

Szariat czyli – „(arab. droga prowadząca do wodopoju) – prawo kierujące życiem wyznawców zarówno sunnickiej, jak i szyickiej odmiany islamu. Islam nie uznaje rozdziału życia świeckiego od religijnego i dlatego reguluje zarówno zwyczaje religijne. Organizację władzy religijnej oraz codzienne życie muzułmanina.” Prawo to nie uznaje wyznawców innych religii, każdy kto nie wierzy w. Islam a żyje na ich terenie ma mniejsze prawa, może być zabity przez Muzułmanów bez żadnych konsekwencji takiego czynu. Takim praktykom otwarcie sprzeciwia się Rosja i dla tego jest celem ataków terrorystycznych.

Putin rozprawia się regularnie z mniejszościami które chcą dosłownie wchodzić na głowę obywatelom Rosji

Dlaczego np. w Niemczech nie ma ataków terrorystycznych ? Zachodni sąsiedzi jak i większość państw. Unii Europejskiej już dawno temu poddała się religii nienawiści, prężnie budowane są meczety a wysoki przyrost naturalny. Muzułmanów sprawi że za 15 – 30 lat odczujemy to na własnej skórze. Wtedy nieświadomi rzeczywistości dowiedzą się co znaczy religia terrorystów, czy wtedy oni. Muzułmanie gdy będą w większości a na pewno tak się stanie będą tolerancyjni dla innych religii oraz sprawiedliwego. Prawa które ocenia każdego równo niezależnie od tego w jakie cuda niewidy wierzy?

Możliwe że są ludzie którzy nie wiedzą co się dzieje i jeżeli chcecie skomentować to proszę bardzo ale pierwsze macie zobaczcie przykłady: .Niemcy, Niemcy 2. Francja, Francja 2, Dania, Anglia. Prawda o tolerancji, pedofilia w tej religii jest legalna … Przykładów można by wiele do tego właśnie zmierzamy i wydaje się że to nas nieuchronnie czeka… A Rosja nie boi się z tym walczyć i dla tego jest celem ataków terrorystycznych.

Jak w każdym przypadku nie chce uogólniać i stawiać wszystkich. Muzułmanów w jednym szeregu, ale czy jest ktoś kto wierzy w tą religie i zapewni mnie że jeżeli np. Muzułmanie będą w. 70 % mieszkańcami jakiegoś kraju to ktoś kto np. wierzy w religie: Chrześcijaństwo, Hinduizm, Prawosławie. Buddyzm, jakąkolwiek inną lub nie wieży w cuda będzie miał takie same prawa jak oni ?

czy będą tolerancyjni dla innych bez względu na poglądy religijne czy będą palić inne kościoły, zabijać i uważać że ktoś kto nie wierzy w. Islam to potomek „małp i świń” jak obecnie uważają ? …

Wątpię i apeluje by odejść od wierzeń w cuda bo to religia będzie powodem największych sporów między ludźmi w przyszłości, dlatego że jak już pisałem wcześniej każda religia uważa że ona jest tą jedyną i prawdziwą, niektórzy za namową swoich księży oddadzą za to rzycie i będą skłonni odebrać je komuś innemu kto nie wierzy w to co on, świat się zmniejszył ludzie przepływają swobodnie między państwami. nadchodzi czas konfrontacji kiedy staną na przeciw siebie wyznawcy różnych religii których uczy się że to oni są potomkami boga jedynego i prawdziwego.

Rosja

Niech każdy szanuje drugiego człowieka bez względu w co on wierzy. Niech nikt nikomu nie narzuca swojej religii i niech każdy pod względem prawa będzie równy niezależnie w jakiego boga wierzy, wtedy nie powiem anin jednego słowa złego na temat religii a może i do niej się przekonam jeżeli zbiorą się mędrcy. I ustalą która religia jest prawdziwa bo oczywiście wszystkie nie mogą być prawdą, każda wierzy w inne cuda i uważa że jest jedyną prawdziwą … Zyjmy razem w spokoju i pokoju, amen.

WWO – Życie depcze wyobraźnię