David Cameron walczy z imigrantami

David Cameron walczy z imigrantami reprezentuje zdanie trzech czwartych. Anglików którym nie podoba się emigracja zarobkowa innych dużo biedniejszych krajów do bogatej Anglii, brytyjski premier. David Cameron ostatnio powiedział „Bezwarunkowe otwarcie rynku pracy dla nowych państw Unii było karygodne” Internet, radio, telewizja i politycy w. Polsce mówią jednym głosem że to złe zachowanie, sprzeczne z prawem i ideom Unii Europejskiej.

Odpowiedź na pomysł powrotu do kraju

David Cameron chce zaprzestać płacenia dodatków na dzieci które nie mieszkają w. Anglii, głównie chodzi tu o Polaków którzy stanowią połowę wszystkich imigrantów dostających takie dodatki.

Na zamiary i poglądy premiera Davida odpowiada minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski, który napisał na Twitterze: „.Jeśli Polak jest brytyjskim podatnikiem to chyba z prawem do ulg i przywilejów? Zresztą, Rodacy, wracajcie”. Polacy odpowiedzieli. Radosławowi Sikorskiemu że oczywiście nie mają do czego wracać bo w. Polsce bieda i nie ma pracy która pozwala na przeczycie a dopiero co na godne życie takie jak na wyspach.

Wspólna Europa powinna otworzyć się na siebie i żyć jako jedna całość, jednak ja rozumiem mieszkańców. Anglii którzy tracą na tym że inni się bogacą, bogaty kraj który łączy się z biednym musi stracić a biedny trochę zyskać by różnice się choć troszeczkę zmniejszyły. David Cameron

Ja mam dużą wyobraźnie i łatwo stawiam się w sytuacji gdy np. Polska to bogaty kraj minimalne zarobki za byle jaką pracę są na poziomie. 3000 złoty, nie ma problemu z demografią każdego stać na rodzinę i żyjemy w spokoju oraz dostatku, nagle otwieramy się na przybyszy z np. Rumuni i Bułgarii którzy przez np. 10 lat przybywają do kraju w liczbie 5 milionów i pracują za połowę tego co. Polacy, czy rynek pracy na tym nie straci i dalej zarobki będą na wysokim poziomie ?

Zarobki się zmniejszą bo pracodawcy zawsze szukają oszczędności i wolą zatrudnić kogoś kto będzie pracował za połowę tego co wcześniej. Czy w takiej sytuacji płacenie zasiłków na dzieci które nie mieszkają w. Polsce tylko w Rumuni czy Bułgarii byłoby czymś sprawiedliwym ? David Cameron

Widać już różnicę w Anglii bo kiedyś wystarczyło tam jechać samemu pracować. 3 miesiące i rok za te pieniądze żyć w. Polsce, teraz jest tak że trzeba tam wyjechać i żyć gdzie się pracuje bo nie opłaca się mieszkać na dwa domy, zabieg z zasiłkami który proponuje. David Cameron może być powodem wyjechania z polski dzieci które dostają zasiłki z Anglii.

Takie zachowanie Davida Camerona może być zamiarem odstraszenia nowych przybyszy do. Anglii z Rumuni i Bułgarii bo rynek pracy. Unii Europejskiej otworzył się na te kraje, słuchałem w radio, telewizji opowiadań ekspertów który mówił że nic się nie stało i. Rumuni oraz Bułgarzy nie przyjechali na wyspy wraz z wejściem w życie nowego prawa które pozwala im na pracę w między innymi. Anglii, ale te opinie są według mnie przedwczesne i poczekajmy 5 – 10 lat i wtedy zobaczymy ilu wyjechało.

Polacy też nie wszyscy na sygnał wyjechali tylko ten proces trwa od. 15 lat i cały czas Polacy wyjeżdżają do. Anglii z biednej polski w której nie można znaleźć pracy. Nie ma miesiąca by jakiś znajomy czy znajomy znajomego nie wyjechał na wyspy. Bo ma dość złych polityków którzy myślą tylko o sobie a nie by zmienić coś na lepsze i ułatwić życie rodakom. Wręcz przeciwnie myślą jak utrudnić życie obywatelom polski i jak najbardziej ich okraść z emerytur. Załatwić podatkiem i spowodować że mogą pracować na pełen etat a zarobić tyle że nie będzie i stać na życie. David Cameron walczy z imigrantami

David Cameron walczy o to by Anglikom żyło się lepiej, mało ma to wspólnego z. UE jako całość ale czy solidarność Europy to fakt czy mit? Czy tylko Anglia myśli o sobie czy każdy kraj walczy jak może by głównie rodakom było dobrze ?

Przyjazny Kraj w którym prawo jest tak skonstruowane by pomagać a nie dobijać. U nas w kraju wlepiać jak najwięcej mandatów bo kasy brakuje politykom ,,, i tak pewnie sobie pożyczą na koszt publiczny jak zwykle co rok …