Putin o Sikorskim – Premier Ewa KOpacz

Putin o Sikorskim. Środkowa Europa zaczyna przybierać na sile. Polska za sterami Tuska i Sikorskiego była w układzie z Rosją, „2008 r. Władimir Putin mówił Donaldowi Tuskowi o podziale Ukrainy.

Przekonywał, że to sztuczny kraj, a Lwów jest polskim miastem – takie stwierdzenia padają w rozmowie. Radosława Sikorskiego z amerykańskim portalem Politico. Były szef MSZ twierdzi jednak, że wywiad nie był autoryzowany i niektóre wypowiedzi zostały nadinterpretowane.”

Nie przyznają się bo teraz już są po innej stronie (zachód ale o tym zaraz). Nie było tak że odmówili politycy nigdy nie odmawiają tylko negocjują, pisałem o tym wcześniej.

Putin o Sikorskim

^^ 26 lutego 2014 ^^ Pisałem o tym bo wszystkie media go chwaliły a ja miałem zupełnie inne zdanie które teraz może się układa w jedną całość. Sikorski może jeszcze jest szpiegiem Rosyjskim który dostaje sprzeczne informacje z. Brukseli i Rosji, więc nie wie co mówić, może na Twitter zaćwierka.

Przynajmniej do tej daty był tajny układ ale Tusk się opanował i za Euro poszedł do Angela Merkel. Dla lepszej ochrony i by go miała blisko bo on gotów jeszcze się dogadać jakoś z Putinem. Lub się przekona jak działają rosyjscy zabójcy, zdolni zabić każdego.

To oczywiście luźna interpretacja różnych faktów, nie dał bym sobie ręki uciąć za to 🙂 wpis z serii notka/szkic, tymczasem.

^^

Ewa KOpacz

26.10.2014 – Premier Polski Ewa Kopacz wraca z tarczą ze szczytu klimatycznego UE. Nie chce się zagłębiać w szczegóły bo to strasznie porąbane polityczne, stronnicze układy. (Pamiętamy że jak była marszałkiem to przyznała sobie i znajomym duże premie, po wyjściu na jaw wszystkiego część znajomych oddała cześć z tych pieniędzy na cele charytatywne. Debile dziennikarze mówili że spoko zawsze tak było więc niech sobie przyznają premie, skoro tak zawsze było czyli było dobrze.

Gdyby nie Palikot byśmy się tego nie dowiedzieli, wszystkiego najlepszego ! 🙂 bo Pan Janusz dziś obchodzi urodziny) Chcę zaznaczyć że nie wiadomo jeszcze co pani premier Ewa Kopacz przehandlowała bo się tylko mówi o zaletach, dopiero się dowiemy lub nie co polska na tym straciła bo za darmo tego nie dostaliśmy.

Kiedyś tak się cieszyli z dotacji z EU na różne duże budowy, itp. ale haczyków było wiele np. byśmy się zadłużyli w ich bankach, część kasy dawali resztę musieliśmy pożyczyć oczywiście od nich, same procenty od długów które obecnie płaci Polska (czyli my) to około 50 miliardów złoty rocznie czyli wszystko oddamy z procentami, do tego bankrut wielu firm, itp. śmieciówki dobiły resztę rynku i dobrych firm w Polsce jest jak na lekarstwo, itd.  kolejna fala emigracji, czy przetrwa jeszcze 500 lat naród Polski ? my już tego nie zobaczymy, ale jeżeli by się następnym pokoleniom żyło lepiej na zachodzie niż u siebie to niech się tak stanie dla ich dobra, Amen 🙂

Putin