Przełom w polskim Kościele 2

„Przełom w polskim Kościele 2. Posługę rozpoczną żonaci mężczyźni” – Kościół w Polsce i na świecie przeżywa kryzys, w świecie informacji ciężko przekonać innych nie podając niezbitych dowodów. Tak jak to się dzieje w np. Nauce, i udowadnia się to że np. to my się kręcimy w koło Słońca, aa nie odwrotnie.

Jest kryzys i sam też go przezywam, ale spoko mam rozwianie. Jeżeli np. w kościołach zamiast brać pieniędzy od ludzi, będzie można napić się wina za darmo. To skłoni wielu nawet mnie by przyjść i być razem, tak jak Jezus kiedyś zamieniał wodę w wino.

Wielu teraz pomyśli że kościół musi mieć pieniądze na np. prąd i gaz. Myślę że Cały Kościół wraz z Watykanem, stać by na każdym dachu były panele i np. pompy ciepła. Myślę że Kościół ma tyle terenu że jak porobi na wynajem mieszkania, będzie miał lepiej niż ze mszy, na wino jeszcze ostanie.

Będzie może taniej o kościoła brać i to wzmocni naszą Wiarę, a jeżeli nic się nie zmieni to teraz jest ostatnie stadium mitologii.


Przełom w polskim Kościele 2

Przełom w polskim Kościele 2

„Biskup diecezji kieleckiej Jan Piotrowski powiadomił o wprowadzeniu diakonatu stałego w polskim Kościele. Dzięki tej przełomowej decyzji posługę w Kościele rozpoczną także żonaci mężczyźni. Diakon będzie mógł m.in. udzielać chrztu i głosić kazania.”

Przełom w polskim Kościele. Posługę rozpoczną żonaci mężczyźni – Wydarzenia w INTERIA.PL

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide