Marcin Najman 2

Marcin Najman 2

Marcin Najman 2, to utalentowany gość. Nie zgodzę się z tym że został popularny po występie w Hejt Parku, bardziej bym obstawiał na czasy gdy walczył z Mariuszem Pudzianowskim. Fajnie będzie oglądać konferencje i walkę, zawsze coś śmiesznego się znajdzie.

Większość Ludzie nie lubi Marin Najman, ale ja myślę to to nie głupi facet i jeszcze odbije się od dna. Bo Krzysztof Stanowski już udowodnił że Marin jest bankrutem, może dzięki tej walce będzie miał choć parę złotych na swoim koncie bankowym.

Obrońca Częstochowy który chciał ze Słowika zrobić gwiazdę, sam może zabłyśnie gdy wygra. Już nie mogę się doczekać


„Marcin Najman jakiś czas temu stał się niezwykle popularną osobą w przestrzeni wirtualnej. Wszystko za sprawą słynnego występu w programie „Hejt Park” na Kanale Sportowym.
Wówczas były bokser wszedł w otwarty konflikt z jednym z dziennikarzy tego kanału. Konkretnie chodzi o Krzysztofa Stanowskiego. Obaj panowie po tym spotkaniu niejednokrotnie prowokowali się nawzajem.”

Marcin Najman 2

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide