Prawo i Sprawiedliwość

Prawo i Sprawiedliwość. Długo powstrzymywałem się od napisania czegoś o polityce. Mimo że tyle rzeczy może się zmienić bezpośrednio dla mnie, przez prawo które sobie jakaś „mafia” ustali. Socjotechnika może być tak niebezpieczna jak wojny więc nie ma się z czego cieszyć że ich nie ma. Zresztą blisko nas cały czas są i nie wiadomo jak będzie.

Stado baranów które odda życie za np. jakiegoś wymyślonego boga, wysadzi nas lub sprzeda twój kawałek ziemi innemu bogowi. Rzeczywistość taka że nie jest tak jak mówi Stephen Hawking „Ludzie wyginą za. 1000 lat” chyba że miał na myśli to że sami się wykończymy do tego czasu.

Drukowanie pieniędzy, pożyczanie miliardów i rozdawanie niesprawiedliwie, nie przyniesie niczego dobrego. Wiem PO rządziło 8 lat i trudno wszystko naprawić ale przecież wy nie chcecie naprawić. Prawo i Sprawiedliwość.

Jak dla mnie „ale to już było” i po dwóch latach po grubych imprezach poddali się do dymisji.

Atakowani jesteśmy już ze wszystkich stron a najbardziej ze strony publicznych mediów oczywiście, które są już całkowicie polityczne i jak nie chcą słuchać prezesa to droga wolna. O czym się przekonał nie jeden bezstronny mówiący prawdę dziennikarz.

Niedługo . ZUS rozbije bank 😉 ale po co naprawiać lepiej zrobić wszędzie taki rozpierdziel by tego nikt nie posprzątał przez wiele lat, aż ludzie zatęsknią za. PiS i znów ich wybiorą, Ja to tak widzę.

Myślę że największym problemem jest znalezienie prawdy, wszystko jest zakłamywane, ukrywane, kombinowane i wiadomości różnie interpretowane, np. czy kiedyś ktokolwiek umarł od. Marihuany – NIE, od np. papierosów. – MILIONY, czemu to właśnie za THC do więzienia ? po ty by właśnie ludzie szybko umarli i nie płacić im emerytur, taka to reforma ZUS, kolejki w szpitalach, trucizną karmieni a lekarstwo zakazane, dużo mniejszych ale też ważnych elementów kształtuje nasze życie w tym zamkniętym kraju, ja ateista to powinienem się pakować i wyprowadzić. Wiem to chodzi o nowych emigrantów ja już stary i po cichu ułożony płace. KRÓLOWI (fundusz kościelny itp. ) więc haracz jest mam tu luz, ale niech tylko. Muzułmanie mieszkający w polsce okażą chęć nie płacenia na. Katolików to Król polski pokarze …

Polska jeżeli chce być potęgą taką jak np. New York City, Londyn, Bruksela, Berlin,  musi być oazą dla każdego, a nie tylko dla tych co mają za boga Chrystusa, musi to być schronienie lub świat dla. WSZYSTKICH, czy Muzułmanie są gorsi lub niewierzący w cuda ? religia przemija spójrzcie w przeszłość, i ta też przeminie na rzecz najprawdopodobniej Muzułmanów choć wolał bym mądrych, szczerych Ateistów. Rządzący chcą ściągać do pracy np. Chińczyków ale to państwo jest niesprawiedliwe bo premiuje tylko. Chrześcijan, demografia słaba to zróbcie tak by tu się dobrze czuł nawet koleś z Jamajki. A nie podziały że my religia lepsi inni deportacja, tylko łączenie razem wszystkich ludzi na ziemi, orbicie i w kosmosie, a jak 🙂

Zbudujecie mury i tylko katolicy będą tu mieszkać a później wojna z muzułmanami? kiedy będzie ich większość co na pewno się stanie ?? czy pozwolicie im mieć własny fundusz kościelny i teraz wy będziecie płacić na nich jak oni teraz na was w Polsce ??

ehhh wystarczy na dziś, „tymczasem” jak to mawiał lub jeszcze mówi stary znajomy z przed 20 lat 🙂

The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge. – Stephen Hawking

Największym wrogiem wiedzy nie jest ignorancja, to jest iluzja wiedzy. – Stephen Hawking

Prawo i Sprawiedliwość

2 odpowiedzi na “Prawo i Sprawiedliwość”

Możliwość komentowania została wyłączona.