Popek przegrał z Oświecimskim Tomaszem

Popek przegrał.

Ja wiem że kibice innych zespołów lubią odwracać się gdy nie idzie passa. (czasami każdy tak ma że nie idzie) np. „polacy nic sie nie stało” albo „spuścić wpiernicz przez kiboli drużynie” :). Ja staram się wspierać gry porażka ulubionego klubu.

Dla mnie Popek to jakaś cząstka 2pac. Szczerość cenię sobie ponad to jaka jest, nie stracił dla mnie ani odrobiny. Ale Tomasz Oświęcimski stracił dla mnie bardzo dużo. Radze policji by dobrze go pilnowała 😉 inaczej nie da rady, niestety jak już wspomniałem POPEK to trochę jak 2pac i może się różnie rozstrzygnąć.

Popek wracaj do zdrowia i wierzę że wrócisz silniejszy 😉 mało brakło i Szpila by Tomasza załatwił na środku sali 🙂 na szczęście tym razem miał ochroniarzy, ledwo siedzi i kozaczy a od miesiąca boi się odpowiedzieć Arturowi który odarł go z szacunku ludzi, mówiąc że to parówa na YouTube.

Król Albanii i nasz utalentowany rodak z kolorową przeszłością, przegrywa. Jednak nie czuje tego po tym co zrobiło Stop Pomówieniom. Żurom rozwalił Tomasz Oświęcimski i zrobił wyrywanie kręgosłupa tuż przed walką. Niestety przegrał Król a wygrał niefajny gość, na szczęście nie ten kto ma więcej siły jest lepszym człowiekiem. Popek przegrał.

Popek feat. Sokol, Hijack Hood – Champion sound