Polska i narodowa duma itp.

Polska i narodowa. Tak samo jak Europę podbili kiedyś Naziści, Faszyści czy inni, to my naśladując ich z tamtych lat, pójdziemy tą drogą. I u nas będą super fabryki aut, a nie u tych, co nas skrzywdzili.

My bez Europy, NATO, UE itp. nie istniejemy, nawet sami się przyznaliśmy że mamy sądy do kitu, sprzedajne i niesprawiedliwe, nie tak rzadko, więc nad naszym sądami sprawuję, jakąś rolę Europejski Trybunał Praw Człowieka.

Szkoda że odbijamy od Europy, USA itp.  wole jednak ten wolny świat, jak np. NY, niż niby bogate Chiny, ale bez praw człowieka, ostra tyrka od małego, a nie choć trochę fajnego wesołego życia, w choć by długiej szkole.

Zdjęcie wpisu nie oznacza, że popieram Adolfa Hitlera. Sama ta idea jest ciekawa, ale on zdecydowanie nie miał tolerancji i gdyby żył to pewnie piece dalej by chodziły.  I w Niemieckich Obozach Zagłady, palił by tam uchodźcami, tak by z daleka spierniczali. A rasa była by jedynie słuszna, Aryjska.

Political fiction przypominam, niektórzy się pewnie rozmarzyli … Polska i narodowa.

Jedynie słuszny pogląd na nasz świat to Tolerancja. Planeta Ziemia jest różna i ludzie są różni, nie koniecznie gorsi bo tylko my najlepsi 🙂 Zmienia się to na lepsze czego dowodem jest, już chyba brak niewolnictwa jakie znamy z czasów produkcji bawełny czy tytoniu. Jest teakie trochę niewolnictwo ekonomiczne i uzależnienie od pieniądza. Ale to już zdecydowanie lepsza opcja niż, niewolnictwo ciemnoskórych ludzi bo są czarni.

Polska.