Polska PiS krajem prawa i sprawiedliwości

Polska PiS. Myślałem że nie będę musiał podpadać rządzącej partii … Niestety jeszcze na Polskich serwerach jesssstem od niedawna. Jak się zdenerwują to mnie skasują, więc cicho nie mówcie nikomu. 🙂 „Irlandzki sąd odrzuca ekstradycję. Powodem łamanie demokracji w Polsce”.

Już za niedługo inne kraje będą mogły iść drogą Irlandii. Niemcy, Anglia, USA mogą uznać że mamy bardzo restrykcyjne prawo w niektórych kwestiach. I mogą odmawiać współpracy czy nawet rozmowy z nami, o nas Polsce świadczą czyny, a nie twarze z drugiego fotela Panie.
Jeżeli ktoś nie wie do czego piję krótki cytat.

„Poszukiwany na podstawie europejskiego nakazu aresztowania Artur C. został zatrzymany w Irlandii w maju ub.r. Prawnicy Polaka sprzeciwili się jego ekstradycji do kraju, argumentując to ostatnimi zmianami legislacyjnymi w polskim wymiarze sprawiedliwości – podaje irishtimes.com.

Powołując się na orzeczenie Trybunału Sprawiedliwości sędzia Aileen Donnelly powiedziała, że szereg zmian w sądownictwie i prokuraturze w ostatnich dwóch latach był ogromny. Na tej podstawie Sąd Najwyższy stwierdził, że rządy prawa w Polsce zostały „systematycznie uszkodzone”.

Zarzuty Donnelly dotyczą upolitycznienia KRS, dyskryminacji płciowej dotyczącej wieku emerytalnego czy funkcjonowania Trybunału Konstytucyjnego, który nie gwarantuje przestrzegania prawa w naszym kraju. – Polska wydaje się już nie akceptować, że istnieją wspólne europejskie wartości, które należy szanować – podkreśla.” wp.pl

Polska PiS

Wiem że każdą informacje da się przedstawić w różny sposób. Polska PiS. Ale spróbujcie znaleźć pozytywne strony tego newsa. Teraz my jako Polska będziemy wstrzymywać ekstradycje do Irlandii ? Zaraz odłączy się od nas każdy spoko np. Zachód. I wojny, bitwy czy zamieszki ciągle ?…

Coraz częściej wydaje mi się że Idea wspólnego rządu była by uczciwa wobec wszystkich. Ziemia a na niej jeden Szaf np. Prezydent USA i wszędzie takie samo prawo, jedna religia itp. Zniknęły by konflikty i to co najgorsze wojny.

Ja jestem raczej wyznawca sztuki walki bez walki :). Jak to nauczał Wielki Mistrz. Nie lubię gdy kłócimy się z innymi krajami. A najgorsze że też z najporządniejsi np. USA, Niemcy, i oni zaczynają nas traktować jak na to zasługuje obecna polityka…

Politycy PiS nie rozumiem czemu brniecie by zrobić sobie swoje państwo. Nie ma to szans w kraju który dla sprawy poświęci życie, już nie raz udowadniając. A wszystkie kłamliwe przeinaczenia historii będą sprostowane nawet u nas z czasem.

Polska PiS

Czy nie lepiej zrobić coś dla Idei ? Coś za co Was następne pokolenia będą chwalić. Czy nie lepiej zrobić u nas np. Amsterdam czy Las Vegas ? Zrobić coś dla ludzi by im się tu dobrze żyło ;). Wolne niedziele by kopulować i wspierać demografie z nadzieją na 500 + ? . plz.

Na demografię już za późno, ale jest jeszcze czas na wiele innych dobrych rzeczy, i tego Wam politycy i nam normalnym ludziom życzę :).

Ehh wystarczy mi już wypisałem się :)./

tymczasem w Zawiercie.