Piwo nie pasteryzowane 2

Piwo nie pasteryzowane 2

Piwo nie pasteryzowane 2 w Zawiercie, jest parę miejsc które serwują super piwko. Ale tym razem nie będę reklamował, chyba że następnym jak mi dadzą skrzynkę. Dziś odkryłem Amerykę, już około 10 lat popijam piwko, i myślałem że to fajne bo np. ma dużo witaminy z grupy B itp.

Dziś dowiedziałem się że tylko piwo nie pasteryzowane jest dobre i zdrowe. Inne piwa są filtrowane i pasteryzowane. By wydłużyć okres przydatności do spożycia. Ponieważ tym procesie tracą się też witaminy. Mój świat się prawie załamał, ja innym tłumaczyłem że piwko jest spoko. Po tym jak parę lat spędziłem na Bawarii.

Już chyba z dekadę nie byłem w Niemczech. Ale z stamtąd wyniosłem picie piwa bo przez większość życia byłem Abstynentem całkowitym. Ale jak pojechałem na saksy do Niemiec i zobaczyłem że można pić piwo skrzynkami, i np. składać auta na wysokim poziomie, to może to tajemnica sukcesu.

Piwo nie pasteryzowane 2

Autor: Deawuide

"Ten blog jest o różnych tematach, takich jak abonament za komputer i telefon, WOŚP 2024, propaganda, tortury w Polsce, czy wizyta Elona Muska. Nie jest to blog specjalistyczny ani ekspercki, raczej osobisty i komentatorski. Autor wyraża swoje opinie i spostrzeżenia na bieżące wydarzenia, czasem z humorem, czasem z ironią, czasem z powagą. Niektóre wpisy są bardziej interesujące i wartościowe, inne mniej." - Sztuczna Inteligencja (2024) --- Nieśmiały amator blogowania, tworzenia stron, grania w gry, uzależniony od adrenaliny autsajder, oraz Wielki fan rapu ^ ^, Lubię słuchać/czytać Biografie. - Deawuide