PiS nie do opozycji

PiS nie do opozycji przejdzie, jeżeli uda się plan który ma Mateusz Morawiecki. Ludzie w Internecie ostro reagują na ostatnie wypowiedzi, odnośnie nawet Aborcji. Bardzo dziwią mnie próby namawiania innych polityków, by się przyłączyli do PiS. Choćby w koalicje a najlepiej do klubu 33 zwerbować, każdemu dać nawet miliard zloty w ratach, cena nie gra roli.

Oczywiście trochę żartuje, mam tylko przypuszczenia że tak się dzieje. Każdy mówi Premierowi że nie chce z nim współpracować, a Mateusz Morawiecki ma nadzieje ? Na początku myślałem, że to tylko zwykły skok na kasę, gra na czas by jak najdłużej być na stołkach.

Teraz mi się wydaje że PiS ma dalej nadzieje że utworzy rząd, nie wiem może mają jakiś tajne ważne dokumenty, o których nic nie wiemy.

Jurajskie atrakcje. Dolina Dłubni – real blog eu (real-blog.eu)

Nie dziwie się Rządowi czy np. TVP, ponieważ kto by się powstrzymał jak by mógł wsiąść np. 3 miliardy ? i na 99% procent nie będzie problemu. Może ktoś kiedyś coś tam napisze, a później się zapomni i lux?

PiS nie do opozycji

„Nie jestem spakowany. Wierzę głęboko, że uda się przemówić do tych posłów innych formacji – pewnie poza KO – dla których ważna jest suwerenność. Dobrym przykładem jest to, jaka legislacja idzie teraz przez Parlament Europejski. Chcemy odwołać się do tych osób, dla których ważne są sprawy poruszone w referendum – powiedział w wywiadzie. 


Morawiecki odleciał podczas wywiadu. Internet kpi i nie zostawia na nim suchej nitki (msn.com)