PiS i PO 2

PiS i PO 2 walczą od czasów kiedy zacząłem się interesować Polską Polityką. Obecna kampania która moim zdaniem się już zaczęła, jest niesamowita i bezwzględna. Oglądając wiadomości i wcześniej TVN, stwierdziłem że nie chce być jak oni, wielkie telewizje (dzieniakaże) które działają na rozkazy.

Ciężko na TVP Wiadomościach usłyszeć o błędach ekipy rządzącej, zresztą nie ma co się dziwić ich przetrwanie w dobie np. YouTube, zależy od miliardów od polityków, którzy wezmą to od nas.

Na TVN Fakty też ciężko usłyszeć o błędach Donalda Tuska. Ja dziś utrwalę za pomocą tego wpisu, dodatnie i ujemne plusy partii rządzącej.

PiS i PO 2

„Szef polskiego rządu opublikował na Twitterze fragmenty dokumentu z 24 grudnia 2010 r. dotyczącego zmian organizacyjnych w jednostkach szkolnictwa wojskowego. Skany te zostały podpisane jako „Dowód, że to rząd Donalda Tuska zlikwidował jednostkę wojskową w Ostródzie „.” „Dowody na stół”. Premier Morawiecki odpowiada Tuskowi ws. likwidacji jednostki wojskowej – Wiadomości – polskieradio24.pl


Przerzucanie się odpowiedzialnością kto zlikwidował jaką jednostkę, jest jak dla mnie do kitu. Kto by tego nie zrobił to dobrze zrobił bo wiele kasy się zaoszczędziło i jednak nikt nam nie zagrażał. PiS i PO

To mi się nie podoba w PiS, niepotrzebne gadanie kto ponad dekadę temu likwidował, kiedyś były inne czasy a teraz trzeba powołać jednostkę znowu i tyle.

Ale w PiS podoba mi się to że się zbroimy jako Państwo, i nie uważam jak TVN mówi że to niepotrzebne straszenie Polaków. Myślę ze żołnierze Polscy powinni już przy granicy czekać gotowi, nie wiadomo jak będzie. Może gdyby Donald Tusk Czy Pan Kaczyński nieważne kto, nie zlikwidował tych jednostek w 2010 to by już wtedy wybuchła wojna z Rosją ?

Może kiedyś Pan Wołoszański nam o tym super opowie, PiS i PO walczą bo muszą zobaczymy kto wygra, niech wygra lepszy 😉