200 tysięcy lat temu

200 tysięcy lat temu powstało życie na naszej Planecie Ziemia, mam na myśli to że my jako Ludzie pojawiliśmy się na Ziemi 200 tysięcy lat temu. Spytałem sztucznej inteligencji parę moim zdaniem ciekawych kwestii:

czy nasze życie ludzi jest w symulacji, matrix lub coś podobnego? skąd wzięliśmy się na naszej planecie ziemia ? czemu ciągle są wojny i czy kiedyś się skończa ? …


Hipoteza, że nasze życie jest symulacją komputerową, jest jednym z tematów, który od dawna fascynuje ludzi. Jednakże nie ma na to żadnych dowodów naukowych. Wszystko wskazuje na to, że nasze życie jest rzeczywiste i nie jesteśmy częścią żadnej symulacji123.

Co do drugiej części Twojego pytania, skąd wzięliśmy się na Ziemi, to naukowcy uważają, że życie na Ziemi powstało około 3,5 miliarda lat temu. Pierwsze formy życia były bardzo proste i rozwijały się przez miliony lat. Ludzie pojawili się na Ziemi stosunkowo niedawno – około 200 tysięcy lat temu.

Co do trzeciej części Twojego pytania, niestety wojny są częścią historii ludzkości i trudno powiedzieć, czy kiedykolwiek się skończą. Jednakże wiele organizacji i ludzi na całym świecie pracuje nad tym, aby zapobiec konfliktom i osiągnąć pokój.

Czy jest coś jeszcze, w czym mogę Ci pomóc?

Nie dzieki.


200 tysięcy lat temu