„Nie liczę godzin i lat”

Nie liczę godzin i lat. Ile to godzin ? Większość z Was którzy to przeczytacie będzie już kojarzyć ten cytat. Nazwa utworu który mi ostatnio wpadł w ucho, znalazłem super film który dobrze łączy obraz z dźwiękiem. Muzyka też oczywiście super.

Chciałem dodać na Facebook. Ale pokazał się ostatnio często widziany zastępczy obrazek zamiast ikony teledysku … Nie dało się tego zobaczyć na stronie, tylko dopiero po przejściu na witrynę YouTube.

Nie liczę godzin i lat

To pewnie ostatnie zmiany o oryginalność muzyki i nie popieraniu kopi. Jak dla mnie, skoro nie ma oficjalnego teledysku do tego utworu, to odpowiada mi ten pokaz zdjęć.

Nie ukrywam że miałem małe problemy z dodaniem filmu, i jego prawidłowym odtwarzaniem, w przypadku tego filmu na YouTube nie ma opcji udostępnij ale to jak już napisałem małe problemy. Możliwe że kiedyś będzie całkowicie zakazane, udostępnianie tego filmu na stronach ale póki co niech gra.

Andrzej Rybiński – Nie liczę godzin i lat

14.03.2018 – Ehh te moje wpisy z przed lat :). Chwilowe podekscytowanie piosenką i wpis o tym od razu. Już jakiś czas nie ma tu piosenki i nie będę już dodawać. Konta YouTube na których jest ten utwór są blokowane i zostaje niedziałający link. Może kiedyś Pan Andrzej lub jego rodzina czy firma uporządkuje sprawy muzyczne. I będzie można słuchać tej i innej muzyki w oficjalnych kanałów YT. Nie liczę godzin i lat