Elon Musk proponuje pokój

Elon Musk proponuje pokój, niestety o tym nie słyszałem żadnych dobrych opinii. Wszyscy potępiają Elon Musk, a dla mnie to szansa na zakończenie wojny. Stop zabijaniu jest najważniejszy, mimo Że Ukraina straci to jednak wygra ze śmiercią.

Uważam że kiedyś też ten błąd popełniliśmy, honorowo umieraliśmy jak było wiadomo że szanse są małe. Ważne jest teraz by zachować życie Obywateli, ponad własne ambicje i cele. Uważam że Elon Musk dobrze zrobił, trzeba jakoś się dogadać.

Niestety Ukrainna woli ginąć.


Elon Musk proponuje pokój

„Elon Musk zaproponował na Twitterze negocjacje pokojowe między Rosją a Ukrainą. Postulaty najbogatszego człowieka na świecie brzmią następująco: ponowne wybory w anektowanych regionach pod nadzorem ONZ, formalne przekazanie Półwyspu Krymskiego Rosji i neutralny status Ukrainy. Wywołało to olbrzymią burzę w internecie.”

Elon Musk bredzi na Twitterze. Proponuje rozbiór Ukrainy i pójście na ustępstwa z Rosją | Biznes na Next.Gazeta.pl

„Rosja przeprowadza częściową mobilizację. Idą na pełną mobilizację wojenną, jeśli Krym jest zagrożony. Śmierć po obu stronach będzie druzgocąca. Rosja ma trzykrotną populację Ukrainy, więc zwycięstwo Ukrainy w wojnie totalnej jest mało prawdopodobne. Jeśli zależy ci na narodzie Ukrainy, szukaj pokoju”