Krematorium zdjęcie

Krematorium i dziecięce zachowanie oceniane przez dorosłych. Nawet najmądrzejszy nie przewidzi co dziecko wymyśli. Co nawet nie znaczy że dziecko robi tak jak myśli.

Zdjęcie w krematorium to nie łatwa sprawa, ponieważ każdy ma inny gust.

„Nastoletnia dziewczynka na swoim fotoblogu zamieściła zdjęcie z wycieczki do Muzeum w Majdanku. Uśmiecha się na nim z pieca krematoryjnego – To głupawka – mówi socjolog. – Przerażające – dodają pracownicy muzeum.”

Cytat z dziennik.pl – była kiedyś podobna sytuacja jak dwa inteligenty się nudziły z „debilami”, i sobie drinkowali.

Krematorium zwiedzane ale przez dzieci.

Masakra jak ja sobie przypomnę swoje wariację z dzieciństwa. Nie popieram przeklinania takich zachowań, zwłaszcza gdy to tylko dzieci.

Każdy jest inny. Niektórzy są w młodym wieku poważni, a inni mają żarty jak ze step up :). Że te dzieciaki sobie wypiły nie znaczy że nie rozumieją i nie współczują. Czasami tak jest że nie każdy jest zawsze opanowany, ja miałem kiedyś atak śmiechu na pogrzebie gdy byłem młody. Łatwo mnie rozśmieszyć ciągle się śmieje. Przykro mi ale nic nie poradzę …

Znam ludzi co na lekcji muzyki z pierwszej ławki koło fortepianu, rzucili na grającą nauczycielkę dywan 🙂 słabo uczyła serio.

Rozumiem powagę sytuacji i myślę że te dzieci tak samo, a jak nie to za dekadę czy dwie zrozumieją albo nie.

Skoro tak ostro władze Muzeum oceniają takie zachowanie, może zrobić wstęp tylko dla dorosłych a nie wycieczek szkolnych. Trzeba zrozumieć że nie każde dziecko co jedzie na wycieczkę jest tym przejęte, niektórzy się bardzo cieszą bo nie ma np. „nudnych’ lekcji.

Krematorium dane : „KL Auschwitz-Birkenau

Obóz Auschwitz stał się dla świata symbolem terroru, ludobójstwa i Szoa. Utworzony został przez Niemców w połowie 1940 r. na przedmieściach Oświęcimia, włączonego przez nazistów do Trzeciej Rzeszy.

Bezpośrednim powodem utworzenia obozu była powiększająca się liczba aresztowanych masowo Polaków i przepełnienie istniejących więzień. Pierwszy transport Polaków dotarł do KL Auschwitz 14 czerwca 1940 r. z więzienia w Tarnowie.

Początkowo miał to być kolejny z obozów koncentracyjnych, tworzonych przez nazistów już od początku lat trzydziestych. Funkcję tę Auschwitz spełniał przez cały okres swego istnienia, także gdy – od 1942 r. – stał się równocześnie jednym z ośrodków „Endlösung der Judenfrage” (ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej) – nazistowskiego planu wymordowania Żydów zamieszkujących okupowane przez III Rzeszę tereny.”