Komputer Świat

Komputer Świat wydaje mega hit. W najnowszym numerze „najbardziej przydatne programy do ochrony przed zagrożeniami z sieci i do usuwania szkodników z komputera.” Myślę że w obecnych czasach to najlepsze, co może być dla użytkownika komputera.

Komputer Świat żartowałem oczywiście.

Używałem wiele różnych antywirusów, zapór czy czyścicieli komputera. Komputery zwalniają po ich użyciu, te programy przejmują legalnie kontrolę nad komputerem. To największy wirus obecnych czasów, z dostępem do tejeminc.

Teraz trochę żartuję w drugą stronę, w tym przypadku prawda jest gdzieś po środku. Dobre programy są spoko ale najlepsze płatne antywirusy. Używanie darmowej wersji antywirusa dla mnie nie a sensu, wystarczy legalny Windows. Kiedyś nie do pomyślenia, a teraz normalka dla każdego.

Normalny Windows jest dobrze zabezpieczony dla pospolitego użytkownika Internetu, i to jest moim zdaniem najlepsze rozwiązanie 😉 lepsze od instalowania darmowych programów antywirusowych.


„Na płycie znajdziemy prawie 40 narzędzi, które pomogą zarówno zabezpieczyć komputer przed atakami z sieci w czasie rzeczywistym, jak i umożliwią oczyszczenie już zainfekowanego komputera. A w wypadku poważnej awarii, korzystając z ratunkowych dysków antywirusowych, będziemy mogli usunąć zagrożenia z dysków bez uruchamiania Windows.

Oprócz narzędzi antywirusowych na płycie znajdziemy programy, które pozwolą na bezpieczne przechowywanie haseł, zaawansowane zarządzanie zaporą sieciową oraz umożliwią tworzenie obrazów dysków. Obraz dysku pozwala odtworzyć cały system z wszystkimi danymi w przypadku, gdy w wyniku ataku wirusów będziemy musieli sformatować dysk.”